آرام‌طبع: آقا کمال مثل داداش من است


آرام‌طبع: آقا کمال مثل داداش من است


به گزارش خبرورزشی، شنیدیم پس از خط خوردن کمال کامیابی‌نیا از تیم ملی، مدافع چپ خوزستانی پرسپولیس هم حدود ۱۰ دقیقه با این بازیکن گفت‌وگوی خصوصی داشته و… به همین بهانه با محمد آرام‌طبع همکلام شدیم.

به کمال کامیابی‌نیا پس از خط خوردن از تیم ملی روحیه دادی یا بیشتر روحیه گرفتی؟
(با تعجب) چطور مگر؟!

شنیدیم در تمرین عصر شنبه گذشته حدود ۱۰ دقیقه وسط زمین چمن با کامیابی‌نیا گفت‌وگو کردی؟
نه آقاجان! آقا کمال مثل داداش من است و دقایقی فقط گپ زدیم. روحیه دادن یعنی چه؟ او خودش بازیکن باتجربه‌ای است و نیازی به روحیه دادن من ندارد. درباره مسائل دیگری حرف زدیم.

بگذریم! کاملاً از بند مصدومیت رهایی پیدا کردی؟
کاملاً! خدا را شکر راحت دارم تمرین می‌کنم و کوچک‌ترین درد یا مشکلی هم ندارم.

و منتظر یک فرصتی که برانکو به تو بدهد؟
درست است، منتظر یک اشاره آقای برانکو هستم. البته هر چه سرمربی تیم صلاح بداند، من هم تابع هستم. خوب تمرین می‌کنم تا بتوانم رضایت آقای برانکو را جلب کنم و باقی‌اش دیگر تصمیم سرمربی است.

برای بازی با تراکتورسازی تبریز انگیزه داری؟
همه بازیکنان پرسپولیس برای همه مسابقات انگیزه دارند. من با چشم خودم هر روز این موضوع را می‌بینم که بچه‌ها با چه تلاشی تمرین می‌کنند تا سرحال و قبراق دوباره لیگ برتر را با قدرت آغاز کنند.

حفظ صدرنشینی سخت نیست؟
سخت است اما کادر فنی و بزرگترهای تیم به خوبی شرایط را درک کرده و ما را راهنمایی می‌کنند. پرسپولیس این فصل بسیار هوشمندانه و باتجربه جلو می‌رود و چیزی را به قضا و قدر نمی‌سپارد. البته باید پذیرفت در لیگ ۱۶ تیمی همه بازی‌ها سخت است.

بی‌تعارف هدف محمد آرام‌طبع از پیوستن به پرسپولیس چیست؟
من پس از مشورت با علی‌آقا دایی به پرسپولیس آمدم و هدف اولم رسیدن به پیراهن فیکس تیم است. مطمئن هستم با رسیدن به این هدف باقی اهداف هم یکی پس از دیگری از راه خواهند رسید… ببخشید الان داریم وارد سالن می‌شویم تا با بچه‌های پرسپولیس غذا بخوریم.

بسیار خب، مزاحم نمی‌شویم. خداحافظ.
خدانگهدار شما!

پاسخ دهید