آردا استارت‌زن موفقیت‌های بارسا


آردا استارت‌زن موفقیت‌های بارسا


به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ آردا توران ستاره ترك‌تبار باشگاه بارسلونا فصل جديد را خيلي خوب شروع كرده و در پايان هفته دوم لاليگا و با در نظر داشتن بازي‌هاي دوستانه و پيش‌فصل بارسا، او تا به اينجا 3 گل براي تيمش زده و 2 پاس گل داده. او كه فصل 2016-2015، عملكرد ضعيفي داشت و نتوانست فصل موفقي را با بارسا پشت‌سر بگذارد، در اين فصل يكي از مهره‌هاي كليدي و تأثيرگذار براي تيم انريكه است.

حالا آردا توران نقش استارت‌زن تيم بارسا را دارد و در 4 ديداري كه بارسا تا به اينجا برگزار كرده (‌دو بازي در رقابت‌هاي فصل جديد لاليگا و 2 بازي دوستانه) گل يا پاس گل اول توسط آردا توران زده و يا داده شده است. يك‌شنبه شب كه با برد يك بر صفر بارسا مقابل اتلتيك بيلبائو همراه بود، آردا پاس گلي تماشايي را به ايوان راكيتيچ رساند تا ستاره كروات بارسا تنها گل تيمش در اين بازي را به ثمر برساند. آردا توران در بازي تيمش مقابل سويا در سوپركاپ اروپا، در دو بازي رفت و برگشت بارسلونا در سوپركاپ اسپانيا و در هفته اول رقابت‌هاي لاليگا و در مصاف آبي‌واناري‌ها مقابل رئال بتيس در ورزشگاه نوكمپ، هم يا براي تيمش گل زد و يا پاس گل داد.

آردا حالا سه گله است و 2 گل به سوياي سمپائولي زده و يك گل هم وارد دروازه تيم پويت كرده و دو پاس گل هم داده كه يكي منجر به گل اول بارسلونا در سوپركاپ اروپا مقابل سويا شد كه توسط لوئيس سوارس به ثمر رسيد و ديگري هم منتهي به تنها گل بارسلونا مقابل اتلتيك بيلبائو، در ورزشگاه سن مامس، شد كه به نام ايوان راكيتيچ ثبت شد. آردا توران فصل گذشته از ماه ژانويه براي بارسا به ميدان رفت و در طول يك نيم‌فصل حضور در اين تيم، تنها 2 بار براي بارسا گلزني كرد.پاسخ دهید