آقای گل مصدوم، به تمرینات لخویا احضار شد!

ورزش سه: یوسف العربی، بهترین گلزن لخویا که بازی های اخیر این تیم را به دلیل مصدومیت از دست داده بود به تمرینات این تیم بازگشت.

 لخویای قطر این روزها سخت در تدارک است تا دیدار برگشت در برابر پرسپولیس را به سود خود به پایان برساند و بتواند راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شود، آنها به همین دلیل این روزها سرگرم آماده کردن خود هستند و به دنبال این استفاده از تمام داشته های خودهستند، آنها در حالی در دیدار رفت برابر پرسپولیسی ها صف آرایی کردند که دو بازیکن خوب خود را در اختیار نداشتند، یوسف العربی و علی معز.

 

یوسف العربی بهترین گلزن این تیم و لیگ قطر است که بازی های اخیر را به دلیل مصدومیت از دست داد، مصدومیتی که باعث شد تا روی پای وی نیز جراحی صورت بگیرد، او اکنون به تمرینات گروهی بازگشته است و در اولین تمرین قطری ها پس از بازگشت به خانه حضور پیدا کرد.

 

آقای گل مصدوم، به تمرینات لخویا احضار شد!

 

 بازگشت العربی در این برهه می تواند برای پرسپولیسی ها زنگ خطری باشد اما از طرفی بازتاب های خبر حضور او در میادین می تواند به نوعی بازی روحی و روانی با سرخ پوشان نیز محسوب کرد، العربی به دلیل چند عمل جراحی سنگینی که روی پای خود انجام داده ممکن است نتواند در دیدار برابر پرسپولیس به میدان برود، این امر زمانی کمی جدی تر می شود که بدانیم جمال بلماضی، سرمربی الجزایری لخویا نیز به بازیکنان خود هشدار داده است در تمرینات مدارا کنند و حواس خود را برای تمرین و برخورد احتمالی با این بازیکن جمع کنند تا اوضاع مصدومیت او پیچیده نشود. 

 

پزشکان باشگاه لخویا این روزها سخت در تلاش هستند تا بتوانند برگ برنده تیم شان را در دیدار حساس برابر پرسپولیس به میدان بفرستند، البته با توجه به ارزشمند بودن این بازیکن و نیاز لخویا به وی در دیدارهای آینده، آنها تمام برنامه های خود را بهبودی و البته تشدید نشدن مصدومیت وی گذاشته اند اما در صورتی که بتوانند حتی برای دقایقی هم که شده در تلاش هستند از وی بازی بگیرند و خود را به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برسانند.

 

آقای گل مصدوم، به تمرینات لخویا احضار شد!

 

علی معز نیز بهترین بازیکن زیر ۲۳ سال لیگ ستارگان قطر است که او نیز نتوانست در دیدار رفت برابر پرسپولیس به میدان برود، معز که بازی رفت را به دلیل محرومیت از دست داد پس از بازگشت لخویا به قطر در تمرینات این تیم حضور یافت تا در بازی برگشت بتواند به میدان برود.

پاسخ دهید