آموزش شروع کار با ربات اینستاگرام بوفالو

آموزش تصویری تنظیمات ربات اینستاگرام بوفالو

آموزشی اینستاگرام 05.12.2017

بوفالو در تک تک بخش های سایت و فعالیت هایتان همراه شما است. در این مطلب آموزش کار با سیستم و انجام تنظیمات مورد نیاز برای شروع کار با بوفالو را تهیه کرده ایم تا به سادگی تبلیغات اینستاگرام و فعالیت حرفه ای خود را شروع کنید.

آموزش ثبت نام در سایت بوفالو:

در زیر شما قادر به مشاهده صفحه اصلی وبسایت می باشید که در بالای آن گزینه ثبت نام و ورود به سایت وجود دارد. این گزینه ها در صفحه فعلی نیز موجود هستند و با کلیک بر روی گزینه ثبت نام شما وارد به صفحه ثبت نام خواهید شد.

آموزش کار با ربات اینستاگرام بوفالو

پس از کلیک بر روی ثبت نام به صفحه زیر منتقل خواهید شد و در با وارد کردن مشخصات خود از قبیل: نام و نام خانوادگی / آدرس ایمیل و پسورد حساب کاربری شما ساخته خواهد شد! به همین سادگی. پس از ساخته شدن حساب کاربری قادر به استفاده از آن حساب بصورت کاملاً رایگان به مدت 3 روز می باشید و در صورت رضایت قادر به خرید پکیج های 7 روزه، 30 روزه، 90روزه تا یک ساله می باشید. توجه داشته باشید که پس از 3 روز استفاده از حساب، بصورت اتوماتیک آی پی، نام، آیدی پیج و تمامی اطلاعات ورودی شما برای ساخت و استفاده در حساب رایگان دیگر بن خواهد شد تا از سوء استفاده بعضی افراد جلوگیری شود.

آموزش کار با ربات اینستاگرام بوفالو

آموزش شروع کار با بوفالو با خرید پکیج:

شما در کمتر از 3 دقیقه قادر به خرید پکیج های حرفه ای بوفالو می باشید. مزیت پکیج ها چیست؟ در پکیج ها شما قادر به استفاده از اکانت در زمان های بلندمدت می باشید بطور مثال پکیج پیشنهادی ما حداقل 30روزه / تک کاربره می باشد که هزینه آن با درصد بالایی تخفیف به 28.000 تومان رسیده که ارزانترین تعرفه کشوری فعلی با بالاترین امکانات می باشد. پکیج ها دارای پنلی نامحدود با تمامی امکانات سیستم می باشند و با استفاده از آنها می توانید به فعالیتهای بیشتری نسبت به پکیج رایگان تست 3 روزه بپردازید. کیفیت بالاتر، سرعت بیشتر و پنل حرفه ای تر برای مدت 1ماه با قیمتی باور نکردنی… همگی در بوفالو. در این آموزش کار با ربات اینستاگرام همراه ما باشید.

جهت خرید پکیج های حرفه ای فقط کافی است پس از ثبت نام وارد اکانت / حساب کاربری خود شوید و در بالای صفحه گزینه ” خرید پکیج ” همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید را بزنید.

آموزش کار با ربات اینستاگرام بوفالو

پس از اینکه بر روی دکمه “خرید پکیچ” کلیک کردید قادر به مشاهده پکیج های فعال بوفالو می باشید که در زیر تصویر این صفحه برای شما قرارداده شده است. هرکدام از پکیج های درج شده را که به نظرتان نیاز شما را برآورده میکنند انتخاب کنید. برای دریافت پکیج فقط کافی است دکمه خرید سبز رنگ در زیر آنها را بزنید تا صفحه فاکتور آن باز شود.

آموزش کار با ربات اینستاگرام بوفالو

پس از انتخاب پکیج و کلیک بر روی دکمه خرید به صفحه زیر منتقل خواهید شد که فاکتور خرید شما شامل تعداد روزهای پکیج و قیمت آن موجود است و با کلیک بر روی پرداخت از طریق درگاه زرین پال شما به سایت رسمی پرداخت آنلاین کشور و بانک منتقل خواهید شد. در آنجا فقط کافی است اطلاعات خود را وارد نمایید (توجه داشته باشید که پرداخت صد در صد ایمن بوده و از طریق زرین پال و صفحه رسمی بانک های کشور یعنی شاپرک انجام خواهد شد.) پس از پرداخت وجه پکیج شما کاملاً اتوماتیک فعال خواهد شد و تنظیمات درج شده در پنل شما به تعداد روزهای پکیج شما مستمر اعمال خواهد شد تا فالوور، کامنت و لایک شما افزایش یابد. همچنین تمامی ابزارهای دیگر بوفالو نیز برای شما فعال خواهد شد تا بیشترین بازده رو داشته باشید.

آموزش کار با ربات اینستاگرام بوفالو

امیدواریم از خدمات بوفالو رضات کامل داشته باشید. در صورتی که سؤال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید با پشتیبانان ما در تلگرام در ارتباط باشید. آیدی تلگرام: @SeoMaterials

آموزش کار با ربات اینستاگرام بوفالو

پاسخ دهید