آیا سَر و سِری میان کریس و مجری برنامه هست؟


آیا سَر و سِری میان کریس و مجری برنامه هست؟


روزنامه خبرورزشی / غزال زیاری؛ مراسم قرعه‌كشي رقابت‌هاي دور گروهي ليگ قهرمانان اروپا و اهداي جايزه بهترين بازيكن سال اروپا به انتخاب يوفا روز پنج‌شنبه در موناكو برگزار شد و در جريان اين مراسم بود كه كريستيانو رونالدو براي سومين بار توانست جايزه سال يوفا را مال خود كند. از جمله حاشيه‌هاي اين مراسم، كفش‌هاي عجيب و غريب آنتوان گريزمن بود كه او نيز به عنوان يكي از سه نامزد دريافت جايزه بهترين بازيكن سال يوفا در اين مراسم حضور يافته بود اما جالب‌ترين سوژه حاشيه‌اي اين مراسم سوژه ديگري بود. بعد از اتمام اين مراسم صحبت‌هاي زيادي در مورد «آن لور بونه»، مجري اين رويداد مطرح شد و خيلي‌ها او و لباسي كه در جريان مراسم بر تن كرده بود را در شبكه‌هاي اجتماعي سوژه كردند.

اين مجري 38 ساله فرانسوي از جمله افراد خيلي فعال در دنياي رسانه است و براي شبكه beIN كار مي‌كند. در جريان مراسم روز پنج‌شنبه بود كه او يك عكس سلفي با كريستيانو رونالدو، آنتوان گريزمن و گرت بيل، سه نامزد نهايي كسب جايزه بهترين بازيكن اروپا گرفت و در اين سلفي او جلوي سه ستاره بزرگ دنياي فوتبال ايستاده بود و اين عكس را با اين هشتگ‌ها منتشر كرد: «Happy people (افراد خوشحال)» «SelfieTime (زمان سلفي)» «UCLdraw قرعه‌كشي ليگ قهرمانان اروپا» «UEFABestPlayer جايزه بهترين بازيكن يوفا» و ساعاتي بعد هم با انتشار پست ديگري نوشت: «از مسئولان ليگ قهرمانان اروپا و يوفا متشكرم.»

در اين ميان، برخي رسانه‌هاي پرتغالي و بين‌المللي در گزارش‌هايشان از آشنايي كريس رونالدو و آن لور در جريان اين مراسم صحبت مي‌كنند و در بعضي از اين گزارش‌ها به اين نكته اشاره شده كه در جريان اين مراسم، ارتباط و علاقه‌اي دور از مسائل حرفه‌اي ميان اين دو ايجاد شده است.

اين در حالي است كه در پايان ديدار فينال ليگ قهرمانان اروپا كه اخيراً در ميلان و ميان دو تيم اتلتيكومادريد و رئال‌مادريد برگزار شده بود، بونه، با انتشار عكسي از خودش در كنار كريستيانو رونالدو در صفحه توئيترش نوشته بود: «يكي از چندين سوغاتي من از اين فينال»

آيا سَر و سِري ميان اين دو وجود دارد؟ آيا اين مجري فرانسوي دل كريستيانو رونالدو را آن هم بعد از پشت‌سر گذاشتن تابستاني پرحاشيه و جنجالي، به دست ‌آورده؟ در هر صورت كريس اين روزها تمام تمركزش را روي تمريناتش قرار داده و اميدوار است تا هر چه زودتر بتواند به روزهاي اوج بازگشته و دوباره براي رئال به ميدان برود.پاسخ دهید