ابراهیمی: برانکو امسال پرسپولیس را قهرمان می‌کند


ابراهیمی: برانکو امسال پرسپولیس را قهرمان می‌کند


این گفت‌وگو را بخوانید.

نظرتان درخصوص بازی ایران و قطر چیست؟
ما اکثر مواقع قطر را برده‌ایم حتی با پرسپولیس هم یک بار زمان پروین به قطر رفتیم و این تیم را 4 بر 2 شکست دادیم. اگرچه یکی، دو بار در شرایط خاصی ما را شکست دادند و اذیت‌مان کردند. قطر از یک، دو جین بازیکن خارجی بهره می‌برد و فکر می‌کند این‌طوری می‌تواند در فوتبال پیشرفت کند. من معتقدم اگر هواداران استادیوم آزادی را پر کنند بچه‌ها روحیه می‌گیرند و فوتبال جسورانه‌تری را به نمایش خواهند گذاشت.

راه غلبه بر قطر چیست؟
اگر هافبک‌های ما بازی را در دست بگیرند و میدان‌داری کنند قطعاً قطر را شکست خواهیم داد. نبض بازی باید در دست‌ هافبک‌های ما باشد. به نظرم حیف شد که نکونام از تیم ملی خداحافظی کرد اگرچه شرایط سنی‌اش اجازه نمی‌داد بیشتر بماند ولی عزت‌اللهی هنوز خیلی جوان است و حالا حالاها کار دارد تا بتواند جانشین خوبی برای نکونام باشد. من معتقدم هافبک‌ها در این بازی نقش اصلی را خواهند داشت.

نکونام حالا مربی تیم ملی است و می‌توان از تجربه او به خوبی استفاده کرد؟
بله نکونام خیلی تجربه دارد. بازی خداحافظی‌اش را هم به شکلی مسخره برگزار کردند که خودش هم حضور نداشت. خوشحالم تیم ملی می‌تواند از وجود نکونام دوباره بهره ببرد.

پرسپولیس با برانکو چه سرنوشتی پیدا می‌کند؟
امسال نوبت قهرمانی پرسپولیس است و برانکو هم نشان داده پرسپولیس را خوب اداره می‌کند و با شرایط بازیکنانش به خوبی آشناست. به نظرم پرسپولیس از لحاظ فنی یک سر و گردن بالاتر از سایر تیم‌هاست.

پاسخ دهید