اخوان: پاپی تمایلی برای جدایی از سپاهان ندارد

خبرگزاری تسنیم: مهدی اخوان در خصوص شایعه توافق باشگاه سپاهان با ساسان انصاری اظهار داشت: تا این لحظه هیچ مذاکره‌ای با انصاری نداشتیم و خبر توافق با ساسان انصاری نیز شایعه است. کرانچار به ما لیستی داده است که به ترتیب اولویت اسم چند بازیکن در آن حضور دارد. همانطور که گفتم ما مذاکره‌ای با انصاری نداشتیم اما شاید در آینده بر اساس اولویت کرانچار با او مذاکره کنیم.

سرپرست سپاهان در خصوص پیشنهاد یک باشگاه سوئدی به رضا میرزایی عنوان کرد: یک تیم سوئدی تمایل به جذب میرزایی دارد و دعوتنامه‌ای نیز برای جذب این بازیکن فرستاده است اما باشگاه سپاهان تمایلی به از دست دادن او ندارد. حتی طاهری در دیدار با میرزایی به او اعلام کرد که سپاهان به او نیاز دارد و میرزایی نیز این موضوع را پذیرفت.

وی در خصوص وضعیت حسین پاپی تصریح کرد: پاپی قطعا با باشگاه به توافق می‌رسد و در سپاهان باقی می‌ماند. پاپی هیچ تمایلی ندارد در ایران در تیمی غیر از سپاهان بازی کند.

اخوان در خصوص مذاکرات این باشگاه برای جذب بازیکن جدید گفت: فعلا به صورت رسمی هیچ بازیکن دیگری را جذب نکردیم و لیست بازیکنان جدید ما به همان ۳ نفر ختم می‌شود اما امیدواریم ظرف روزهای آینده خبرهای خوبی به هواداران بدهیم و بازیکنان دیگری نیز جذب کنیم. ما قطعا بر مبنای لیست کرانچار برای جذب بازیکنان مدنظرمان تلاش می‌کنیم.

پاسخ دهید