ادینیو: باید برای نایب قهرمانی تلاش کنیم

ورزش سه: لوسیانو ادینیو درباره پیروزی تیم تراکتورسازی مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: «بازی خوبی مقابل سیاه جامگان برگزار کردیم و با عملکرد خوبمان حریف را تحت تاثیر بازی خود قرار دادیم. نیمه دوم بهتر بودیم و خوشبختانه فرزاد حاتمی یک گل زیبا زد و بازی را بردیم.»

او با انتقاد از زمین ورزشگاه ثامن الائمه مشهد گفت: «کیفیت چمن زمین خیلی خراب بود. واقعا در این شرایط فوتبال بازی کردن کار آسانی نیست. ما در این زمین نمی توانستیم بازی همیشگی خود را انجام دهیم و فکر می کنم چنین شرایطی کار را برایمان سخت کرد.»

ادینیو درباره شائبه هایی که پیرامون بازیکن تیم سیاه جامگان روی صحنه گل دوم ایجاد شده، تاکید کرد: «من به این مسائل فقط می خندم. چون خنده دار است و حرف  دیگری ندارم که بیان کنم.»

مهاجم برزیلی تراکتورسازی درباره اینکه برای تیمش گل نمی زند، بیان کرد: «طبیعت فوتبال چنین است. من در هر بازی با تمرکز بالا به زمین می روم. تلاشم برای موفقیت تیم است و حالا یا گل می زنم و یا گل نمی زنم. مشکلی با این قضیه ندارم. همه ما برای کمک به تراکتورسازی به زمین می رویم و هدفی جز این مساله نداریم.»

ادینیو ادامه داد: «حالا که تقریبا مشخص است من آقای گل نمی شوم، دیگر گل زدن برایم آنقدر مهم نیست. تنها انرژی ام را روی موفقیت تیم می گذارم و اگر هم گل بزنم، خوشحال می شوم.»

وی درباره شانس قهرمانی تراکتورسازی بیان کرد: «قهرمانی برای ما خیلی سخت شده است. فکر می‌کنم باید برای دوم شدن تلاشمان را به کار بگیریم و امیدوارم به این مهم برسیم.»

پاسخ دهید