استرلینگ: پپ از همه سخت کار می‌کشد


استرلینگ: پپ از همه سخت کار می‌کشد


به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ روحيه رحيم استرلينگ در ملاقاتي كه با هم‌تيمي‌هايش در تيم ملي انگليس داشته به نسبت قبل تفاوت زيادي كرده. پيش از اين ناكامي در يورو او را به شدت نااميد كرده بود خصوصاً كه با عدم نتيجه‌‌گيري سه‌شير بخشي از انتقادات متوجه اين بازيكن شده بود اما به گفته خودش صحبت‌هايي كه با پپ گوارديولا داشته به او اعتماد به نفس را برگردانده است.

در جريان بازي‌هاي يورو بود كه مربي جديد سيتي به استرلينگ تلفن زد تا بگويد به او اعتماد دارد: «اين كار او خيلي روي من تأثير گذاشت. اين مربي سوابق درخشاني دارد، جام‌هاي زيادي گرفته و با جوانان و بازيكنان بزرگ متعددي كار كرده. خوب مي‌داند كه چطور بهترين بازي‌ها را از بچه‌ها بگيرد و كمك زيادي به من و بقيه بچه‌ها كرده. خيلي خوب است مربي‌اي داشته باشي كه نه فقط به فكر توست بلكه به فكر همه تيم است و به همه بچه‌ها احساس خوشايندي مي‌دهد و از آنان استقبال مي‌كند. او به همه اين حس را مي‌دهد كه بازيكن مهمي هستند حالا چه براي تيم بازي كنند يا نه. بله اين يك چالش بزرگ است. او از ابتدا سيستم كاري خودش را پياده مي‌كند و از همه سخت كار مي‌كشد و بعد بازيكنان پاداش زحمات‌شان در تمرينات را مي‌گيرند.»

اگر سم الردايس به او مجال هنرنمايي مقابل اسلواكي را بدهد اين بازيكن 21 ساله مصمم است كه ناكامي‌هايش در يورو را پشت ‌سر بگذارد: «اتفاقاتي كه در فرانسه افتاد از ياد من نمي‌رود. من به خودم قول داده‌ام كه اين فصل را بهتر از هميشه شروع كنم.»

 

 پاسخ دهید