استقلالی‌ها در شهرآورد پرسپولیس را پولدار می‌کنند

روزنامه خبرورزشی نوشت: سعید فتاحی با بیان اینکه بلیت فروشی شهرآورد را باشگاه پرسپولیس انجام خواهد داد، گفت: «در شهرآورد ٨۵ باشگاه پرسپولیس میزبان است و بر همین اساس بلیت فروشی این بازی بر‌عهده این باشگاه خواهد بود.» رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: «قرار است جلسه‌ای پیرامون این موضوع برگزار کنیم تا درباره ‌ساز و کار بلیت فروشی توسط باشگاه پرسپولیس تصمیم‌گیری کنیم.» در بازی برگشت هم استقلال میزبان است و بلیت فروشی آن مسابقه هم قاعدتاً بر‌عهده باشگاه استقلال خواهد بود.

در همین راستا اخباری در فضای مجازی منتشر شد مبنی براینکه پرسپولیس قصد دارد قیمت بلیت شهرآورد را افزایش دهد. طبق این اخبار باشگاه پرسپولیس قصد دارد در صورت رضایت شورای تأمین بلیت شهرآورد را به قیمت ۳۰هزار تومان افزایش دهد تا بخشی از درآمد خود را از این طریق تأمین کند اما سوژه اصلی به درخواست هواداران پرسپولیس از این باشگاه مربوط می‌شود. آن‌ها بلافاصله بعد از اعلام بلیت‌فروشی شهرآورد توسط باشگاه‌شان درخواست کردند قیمت بلیت‌فروشی جایگاه‌های استقلال بالاتر باشد و قیمت بلیت جایگاه‌های سرخ کمتر تا از این طریق آبی‌ها کمتر به ورزشگاه بیایند یا اگر هم می‌آیند مجبور شوند بیشتر هزینه کنند و به نوعی استقلالی‌ها به پول‌دار شدن باشگاه پرسپولیس در این مسابقه کمک کنند!

استقلالی‌ها هم در فضای مجازی به این موضوع واکنش نشان داده‌اند و گفته‌اند سال قبل مشخص شد برخی از هواداران پرسپولیس بلیت‌های جایگاه استقلالی‌ها را خریداری کرده بودند تا سکوهای سمت آن‌ها خالی بماند و این بار مسئولان باید فکری کنند تا اتفاقات سال گذشته در خصوص سکوهای خالی جایگاه آبی‌ها تکرار نشود!

در همین خصوص پندارخمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس توضیحات لازم را در مورد شرایط بلیت‌فروشی شهرآورد و احتمال افزایش آن از سوی این باشگاه اعلام کرد: مطمئناً برای بلیت‌فروشی این بازی باید هماهنگی‌های لازم با شورای تأمین صورت بگیرد. در این ارتباط طی یکی، دو روز آینده جلسات هماهنگی لازم ببین مسئولان مربوطه برگزار خواهد شد و شرایط بلیت‌فروشی نیز مشخص می‌شود.

خمارلو در واکنش به این پرسش که «آیا باشگاه پرسپولیس قصد دارد بلیت بازی شهرآورد را به ۳۰هزار تومان افزایش دهد؟»، توضیح داد: هنوز در این ارتباط تصمیم قطعی گرفته نشده اما مطمئناً این برنامه در دستور کار باشگاه است که به مانند همه لیگ‌های معتبر دنیا قیمت بلیت‌ها را برای هر بازی تعیین کند.

43503

پاسخ دهید