اظهار نظر جالب دیوید بکام درباره پرتاب لنگه کفش معروف فرگوسن!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دیوید بکام بعد از سال ها در خصوص کفشی که الکس فرگوسن به سمت او شوت کرد، صحبت هایی کرد که علت این اتفاق را مشخص کرد.

 در سال 2003 و بعد از شکست منچستریونایتد در جام حذفی برابر آرسنال، سرالکس فرگوسن سرمربی وقت منچستر یونایتد، در رختکن کفشی به طرف دیوید بکام شوت کرده بود که بالای ابروی این هافبک خوش تکنیک را زخمی کرده بود. در حالی که فرگوسن در سال 2013 و در کتاب زندگینامه خود این اتفاق را به دلیل عصبانیت زیادش از عملکرد ضعیف بکام عنوان کرده بود، در حال حاضر کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس، مساله را از دید خود تشریح کرده است. بکام که در همایشی به مناسبت روز جهانی ایدز در لندن صحبت کرده است، در این رابطه به خبرنگاران گفت: تنش هایی بین من و فرگوسن در آن سال ها رخ می داد. او را همه می شناسند. همیشه در شب بازی های اروپایی تیم وارد زمین می شد و همراه بازیکنان تمرین ضربه آزاد و پنالتی می کرد و از اینکه چقدر در زمان بازیکنی خود خوب بوده است تعریف می کرد. 

    با این حال، تا آن شب و بعد از بازی با آرسنال که چند اشتباه در بازی مرتکب شدم نمی دانستم فرگوسن واقعا چقدر در شوت کردن مهارت دارد. وارد رختکن شدم و با هم چند کلمه صحبت کردیم. بعد شروع کرد به سمت من حرکت کردن و کوله لباس و کفشی که روی زمین بود را به طرفم شوت کرد. کفش داخل کوله در آمد و به صورت من برخورد کرد. آن زمان بود که متوجه شدم شوت های فرگوسن واقعا چقدر دقیق بوده است.

41258

پاسخ دهید