اظهار نظر عجیب کاپیتان استقلال درباره داوری/حیدری: یک سال پیرم کرد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خسرو حیدری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در دربی 85 پایتخت گفت: شرمنده هواداران شدیم، آنها پس از سوت پایان مسابقه تیم ما را تشویق کردند و من افتخار کردم که پیراهن استقلال را برتن می‌کنم.

او ادامه داد: تیم ما شروع خوبی داشت و در 5 دقیقه اول نیز یک موقعیت گل به دست آوردیم. امروز شانس‌های خوبی داشتیم اما روی یک حرکتی که کار کرده بودیم گل خوردیم. بیشتر زمان بازی توپ و میدان در اختیار ما بود و سوار بازی بودیم و به نظرم می‌توانستیم برنده دربی 85 باشیم.

حیدری درباره عملکرد بیژن حیدری داور این بازی گفت: پیش از این هرگز به هیچ داوری اعتراض نکرده بودم اما امروز به اندازه یک سال پیر شدیم، در چندین صحنه توسط بازیکنان پرسپولیس به روی هوا رفتم اما نمی‌دانم چرا داور و کمک داور دوم هیچ اعتقادی به خطا نداشتند. به داور امروز که اولین قضاوتش در دربی را داشت تبریک می‌گویم اما کلا تیم ما از داوری رضایت نداشت.

کاپیتان استقلال درباره ضربه‌ای که به سرش وارد شد، گفت: هواداران پرسپولیس یک شی را به سمت من پرتاب کردند که به نظرم این کارها جالب نیست.

وی درباره صحنه پنالتی که به ضرر استقلال گرفته شد، عنوان کرد: درباره این صحنه کارشناسان باید نظر بدهند اما می‌توانم بگویم که براساس قانون جدید، بازیکنان ما نباید اخراج می‌شد و همان اخطار صحیح بود، در کل از داوری خیلی اذیت شدیم.

حیدری اظهار داشت: منصوریان برای این تیم استقلال زحمت زیادی کشیده است و الان هم که شفر تازه آمده و 3 هفته است که تیم را در اختیار دارد. شفر گفته بود که ای کاش دربی چند هفته دیرتر برگزار می‌شد. ما می‌توانستیم بازنده دربی نباشیم و حداقل با حریف مساوی کنیم. در نیمه دوم 3 موقعیت گل داشتیم و شرمنده مردم شدیم.

256 41

 

پاسخ دهید