افتخاری حق امضا ندارد و نمی‌تواند به من حکم بدهد


افتخاری حق امضا ندارد و نمی‌تواند به من حکم بدهد


به گزارش خبرورزشی، بهتاش فریبا در مورد اینکه آیا بالاخره حکمش به امضا رسیده یا با استقلال قرارداد بسته یا همچنان بدون حکم در تیم استقلال فعالیت می‌کند، اظهار داشت: حکم من هنوز امضا نشده و در طول یک هفته‌ای که در تمرینات تیم استقلال حاضر می‌شوم بدون حکم و قراردادی بوده است. قرار است این مشکل برطرف شود اما باید ابتدا منتظر بود تا افتخاری حق امضا بگیرد.

وی در ادامه در خصوص حضور پادوانی در تمرینات استقلال و قرادادش با سپاهان گفت: پادوانی در تمرین تیم ما شرکت نکرده است و تا زمانی که قرارداد بسته نشود هم این اتفاق نمی‌افتد. در مورد قرارداد این بازیکن تا جایی که می‌دانم قراردادش را از طریق فیفا فسخ کرده است و بازیکن آزاد است. ما در تلاشیم هرچه زودتر او را به تیم اضافه کنیم.

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص اینکه سپاهانی‌ها اعلام کرده‌اند اگر پادوانی در تمرین استقلال شرکت کند از این بازیکن و باشگاه استقلال شکایت خواهند کرد، تصریح کرد: اگر باشگاه سپاهان بخواهد از ما شکایت کند به خودش مربوط می‌شود. همانطور که گفتم پادوانی بازیکن آزاد است و قراردادش را از طریق فیفا فسخ کرده است.

فریبا در پایان درباره وضعیف مجتبی حق دوست و پرداخت مبلغ رضایت‌نامه‌اش به باشگاه نفت اعلام کرد: در مورد مسائل مالی اطلاعی ندارم و بهتر است از مدیریت باشگاه سوال کنید. حقدوست یک جلسه با ما تمرین کرد و بعد از آن که گفتند فعلاً نمی‌تواند در تمرینات حاضر شود این بازیکن هم با ما تمرین نکرد.

 

پاسخ دهید