امیدوارم مقابل قطر با دست پر از زمین خارج شویم


امیدوارم مقابل قطر با دست پر از زمین خارج شویم


به گزارش خبرورشی، آندرانیک تیموریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی ایران مقابل قطر اظهار داشت: در سال‌های گذشته تیم ملی مقابل قطر نتایج خوبی گرفته است. آنها شرایط خوبی دارند اما ما بازی‌های تدارکاتی کمی انجام داده‌ایم با این وجود تماشاگران خوبی داریم و امیدوارم بازی خوبی انجام داده و با دست پر از زمین خارج شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نگران سفر طولانی به چین که باید این مسافت زیاد را بعد از بازی با قطر طی کنید نیستید، گفت: ما این را از قبل می‌دانستیم. جا دارد در اینجا تشکر کنم که کادرفنی با رایزنی خود توانست این مشکل را برطرف کند و رئیس جمهور و همچنین معاون اول ایشان لطف کرده و پرواز چارتر را در اختیار تیم ملی قرار دادند تا فردای بازی با قطر عازم چین شویم. این شرایط برای همه تیم‌های حاضر در این گروه وجود دارد. من در 10، 12 سال اخیر و پیش از این چنین شرایطی را تجربه کرده‌ام، بعضی از تیم‌های ملی خوش‌شانس هستند. چنین شرایطی برایشان پیش نمی‌آید اما کشورهایی هستند که باید بازی‌های خود را در کشورهای مختلف برگزار کنند.

کاپیتان تیم ملی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام تمرکز ما روی بازی با قطر است و امیدوارم با کسب 3 امتیاز این بازی با روحیه خیلی خوب عازم چین خواهیم شد.

 

پاسخ دهید