انریکه: مسی، سوارس و نیمار جاهایی را می‌بینند که کسی نمی‌بیند


انریکه: مسی، سوارس و نیمار جاهایی را می‌بینند که کسی نمی‌بیند


اين گزيده‌اي از صحبت‌هاي انريكه است:
بازي سه‌شنبه‌شب: در طول تمام دقايق بازي، بارساي بزرگي را شاهد بوديم. ما بايد حريف را خسته مي‌كرديم و از طريق در اختيار گرفتن مالكيت توپ، در بازي پيشروي كرديم. اين بازي، يك بازي ويژه و تماشايي براي همه بود. ما موقعيت‌هاي خيلي كمي را در اختيار حريف قرار داديم و شايسته برد بوديم.

حس بعد از بازي: به نظرم بازي كاملي بود. از هر نظر خوب كار كرديم. خيلي خوب توپ‌ها را از چنگ رقيب درآورديم و موقعيت‌هاي خطرناك خلق كرديم. ممكن است اين برد به منزله بستن پرونده اين دور باشد.

مثلث طلايي بارسا: اين بازيكنان اين توانايي را دارند كه فضاهايي را ببينند كه كسي آنها را نمي‌يابد. دوست دارم به عملكرد خوب هر يازده بازيكن تيمم اشاره كنم. بايد براي برد در اين بازي به ميدان مي‌رفتيم.

پنالتي و گل مسي: ما در بارسلونا هستيم و اگر چنين بحث‌هايي نبود، بارسا، بارسا نمي‌شد.

تعويض نكردن بوسكتس: او از من خواست كه تعويضش كنم و اين كار را نكردم. او مصدوم نيست. بوسكتس بازيكن مهمي براي ماست. او سوپربوسكتس است. بازيكناني مثل او متخصص هستند و مي‌دانند كه چه زماني بايد درخواست تعويض بكنند و چه زماني نه.

عدم انجام تعويض: به نظر من همه چيز آنقدر خوب بود كه فكر كردم بهتر است به چيزي دست نزنم. با خودم فكر كردم كه تعويضي نكنم.

كارت زرد اجباري براي پيكه؟: اصلاً اين‌طور نيست. او مجبور شد كه اين خطا را انجام دهد.

احساس غرور: از تمام جريان بازي خوشم آمد. از شرايط ابتدايي بازي تا انتهاي آن. من از خستگي ايجاد شده در بازيكنان حريف از طريق در اختيار گرفتن مالكيت توپ در نيمه اول خيلي خوشم آمد. تمام كساني كه فوتبال را درك مي‌كنند، مي‌دانند كه بايد نيمه اولي اين‌چنيني داشته باشي تا بتواني در نيمه دوم خوب باشي. چيزي نبود كه از آن راضي نباشم.

سطح بالاي بارسا: تيم ما فوق‌‌العاده بود. توزيع مسئوليت‌هاي تيمي خيلي خوب بود و به همين خاطر با شايستگي برنده ميدان شديم. اين نتيجه خيلي خوبي است كه البته پرونده بازي را نمي‌بندد چون بازي برگشت در راه است و مقابل هواداران‌مان بايد كار را تمام كنيم. بايد منابع لازم را داشته باشيم و بهترين تيم دنيا باشيم.

 

پاسخ دهید