انریکه: 9 جام از 13 جام رکورد بسیار خوبی است

به گزارش “ورزش سه”، شب گذشته انریکه برای آخرین بار روی نیمکت بارسلونا نشست و تیمش با پیروزی 3-1 مقابل آلاوس موفق شد جام قهرمانی کوپا دل ری بالای سر ببرد. در ابتدا آنها با گل مسی پیش افتادند ولی تئو هرناندس کار را به تساوی کشاند. با این حال نیمار و آلکاسر دو گل برای بارسا به ثمر رساندند تا در نهایت شاگردان انریکه 3-1 پیروز شده و قهرمان شوند. سرمربی اسپانیایی سه سال در بارسلونا حضور داشت و در این مدت موفق شد 2 قهرمانی لالیگا، 1 قهرمانی چمپیونزلیگ، 3 قهرمانی کوپا دل ری، یک قهرمانی جام باشگاه های جهان و … را کسب کند و شب گذشته آخرین حضورش روی نیمکت بارسا را تجربه می‌کرد.


  


 


او پس از بازی گفت:” خیلی خوشحالم زیرا در مدت حضورم در اینجا، هواداران بارسا را خیلی خوشحال کردم و همین موضوع باعث افتخار من است. این من بودم که تصمیم گرفتم همکاری متوقف شود زیرا هم برای من، هم برای بازیکنان و هم باشگاه بهتر بود. 9 جام از 13 جام ممکن رکورد خیلی خوبی است.”


 


انریکه سپس به تمجید از مسی پرداخت و گفت:” مسی از هر جهت بازیکن فوق العاده ای است و من خیلی خوش شانس بودم که توانستم از بهترین ورژن او استفاده کنم. بدون شک او بهترین بازیکن جهان است و از تمام جهات شماره یک است. به خوبی از خودش مراقبت می‌کند و به نظرم هنوز خیلی چیزها از او مانده که ببینیم.”


پاسخ دهید