اودینزه 2 – 6 یوونتوس؛ هت تریک غیرمنتظره خدیرا

 


به گزارش “ورزش سه”، بازی با برتری اودینزه آغاز شد و این تیم در همان دقیقه 8 به گل اول رسید. پرسیا در محوطه جریمه صاحب توپ شد و بعد از گذر از سد مدافع یووه با ضربه ای دقیق دروازه بوفون را باز کرد.


 


اما در دقیقه 14 یوونتوس به شکلی عجیب به گل تساوی رسید. با ارسال کرنر از سوی بازیکنان بیانکونری از سمت چپ، سمیر به طرز عجیبی با ضربه سر دروازه خودی را باز کرد تا بازی به تساوی بکشد.


 


  


 


حملات یوونتوس ادامه یافت و در دقیقه 20 این تیم با ارسال دقیق کوادرادو و ضربه سر سامی خدیرا موفق شد گل دوم خود را وارد دروازه اودینزه کند.


 


در دقیقه 25 و با ارسال دیبالا، مانزوکیچ فرصت خوبی برای زدن گل سوم داشت اما ضربه او تحت فشار عدنان راهی به دروازه اودینزه نیافت.


 


در دقیقه 35 یاکتو در 2 صحنه فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما یک بار بوفون و یک بار بدشانسی مانع گلزنی این بازیکن اهل چک شد تا نیمه اول با برتری 1-2 یوونتوس به پایان برسد.


 


با شروع نیمه دوم، حملات اودینزه برای جبران ادامه یافت و این تیم خیلی زود به گل تساوی رسید. روی ارسال ایستگاهی از سوی پائول، دنیلو موفق شد با یک ضربه سر بازی را به تساوی بکشاند.


 


اما تنها 2 دقیقه بعد یوونتوس باز هم موفق شد به گل برسد. با ارسال دیبالا، روگانی موفق شد با یک ضربه سر زیبا گل سوم بیانکونری را خیلی زود به ثمر برساند.


 


  


 


در دقیقه 58 یووه به گل چهارم رسید. ضربه سر روگانی در محوطه به خدیرا رسید و او با یک ضربه چکشی موفق به زدن گل چهارم بیانکونری شد.


 


در ادامه جریان بازی آرام دنبال شد و اودینزه علیرغم تلاش فراوان قادر به خلق موقعیت برای کاهش اختلاف نبود.


 


در دقیقه 83 لوپز می توانست زننده گل چهارم برای اودینزه باشد اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. 


 


اما در دقیقه 88 خدیرا به سمت دفاع اودینزه نفوذ کرد و با یک ضربه محکم زننده گل پنجم یووه و سوم خودش شد.


 


در لحظات پایانی میرالیم پیانیچ با ضربه ای از راه دور زننده گل ششم یوونتوس بود تا در نهایت یووه با نتیجه 2-6 اودینزه را مغلوب کند.


پاسخ دهید