ایگواین: امیدوارم راموس در دقیقه ۹۰ فینال گل نزند

ایسنا: ‌به نقل از کوریره دلواسپورت، دو تیم یوونتوس و رئال مادرید شنبه برای کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در کشور ولز برابر هم به میدان خواهند رفت.

گونسالو ایگواین درباره تقابل با راموس به صحبت پرداخته است. این مهاجم آرژانتینی زمانی در رئال مادرید هم تیمی راموس بود و حالا باید برابر این مدافع سخت کوش قرار گیرد تا به تیمش کمک کند که برای اولین بار بعد از سال ۱۹۹۶ قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.

ایگواین درباره تقابلش با راموس، گفت‌: اول از همه امیدوار هستم که او در ‌دقیقه ۹۰ موفق به گلزنی نشود. من رابطه خیلی خوبی با او دارم و بعد از جدایی از رئال مادرید نیز رابطه‌ام را با او حفظ کرده‌ام و هر از چند گاهی به هم پیام می‌دهیم. فوتبال بعضی از مواقع شما را در موقعیت‌هایی قرار می‌دهد که انتظار آن را ندارید. حالا باید با رئال مادرید مهم‌ترین بازی چند سال اخیرم را برگزار کنم.

او ادامه‌ داد: این که من برای رئال مادرید بازی کرده‌ام فقط جذابیت‌های این بازی را بیشتر می‌کند. من بی‌صبرانه منتظرم که یوونتوس قهرمان اروپا شود. معقتدم که این بازی ۵۰ – ۵۰ است. من انتظار یک دیدار خیلی سخت را با رئال مادرید دارم. رئالی‌ها به این جور بازی‌ها عادت دارند. آنها هفت سال است که در مراحل پایانی لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند و من به خوبی این موضوع را می‌دانم.

مهاجم آرژانتینی در پایان صحبت‌های خود، ‌اضافه کرد: برایم مهم نیست که در فینال بتوانم گلزنی کنم یا خیر، تمام تلاشم در راستای قهرمانی یوونتوس خواهد بود. چه من گلزن باشم و چه نباشم. به ولز می‌رویم که کار را تمام کنیم. تا الان دو قهرمانی را کسب کرده‌ایم و امیدوار هستیم که قهرمانی سوم را نیز به دست بیاوریم. زمان آن رسیده که خودمان را نشان دهیم و امیدوارم که با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا پاداش تمرین‌های فشرده‌مان را بگیریم.

پاسخ دهید