بازیکنان استقلال خوزستان باید عِرق استانی داشته باشند


بازیکنان استقلال خوزستان باید عِرق استانی داشته باشند


به گزارش خبرورزشی، کاظم طالقانی در مورد مشکلات مالی باشگاه استقلال خوزستان و صحبت‌های سرمربی این تیم که گفته بود مسئولان استانی به فکر یکی از نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا باشند، اظهار داشت: مسئولیت هر باشگاهی مربوط به مالک آن باشگاه است که باید مخارجش را تأمین کند. در مورد استقلال خوزستان هم بانک ملی این مسئولیت را دارد. آنها اعلام کردند که کلیه مخارج این تیم را پرداخت خواهند کرد ولی وقتی شیرینی جام را چشیدند تیم را وِل کردند. با این شکل که نمی‌شود تیم‌داری کرد و حتماً این موضوع را بررسی می‌کنیم.

وی در مورد قهر بازیکنان استقلال خوزستان از تمرینات به دلیل مشکلات مالی گفت: این درست است که برخی از این بازیکنان پیشنهادات بهتری داشتند و اگر به تیم دیگری می‌رفتند این مسائل برایشان وجود نداشت ولی باید عِرق استانی داشته باشند و مشکلات را تحمل کنند. قطعاً آنها دیر یا زود پول خواهند گرفت و بهتر است تیم را دچار مشکل نکنند.

رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان در مورد شرایط باشگاه فولاد خوزستان هم تصریح کرد: یک تیم دیگر به نام فولاد در اصفهان مشغول فعالیت است که هیچ مشکلی در مسائل مالی ندارند ولی فولاد خوزستان باید این مشکلات را داشته باشد. مشکل باشگاه فولاد خوزستان این است که اعضای هیئت مدیره‌اش بومی نیستند و تعصب خوزستانی ندارند. چرا باید دو تیم همنام که زیر نظر یک وزارتخانه فعالیت می‌کنند تا این میزان شرایطشان فرق داشته باشد.

طالقانی در پایان گفت: مشکلات مالی استقلال خوزستان در شأن مدافع عنوان قهرمانی نیست و ما مشغول پیگیری هستیم تا بتوانیم این مشکلات را برطرف کنیم.

 

پاسخ دهید