برانکو به این دلایل نرم‌تر شد!


برانکو به این دلایل نرم‌تر شد!


به گزارش خبرورزشی، اصرار برانکو روی این مسئله تقریباً همه را مطمئن کرده بود که رامین باید فصل جاری را در باشگاه دیگری بازی کند اما انتهای هفته گذشته ناگهان سرمربی سرخ‌ها در اظهار نظری نرم‌تر اعلام کرد درباره رامین باشگاه تصمیم‌گیری خواهد کرد. بعد هم رامین رضاییان در «ندامت‌نامه‌ای» بلندبالا از پرسپولیس و برانکو فرصت جبران خواست و خلاصه یک‌شبه شرایط کاملاً دچار تغییر شد.
اما چه چیزی برانکو را نرم کرد و چرا او از موضعی که آن را خط قرمز اقتدارش می‌نامید، کوتاه آمد؟
حقیقت این است که فشار هواداران سرخ و بیم برانکو از درخشش رامین در تیمی به جز پرسپولیس، او را کمی نرم‌تر کرد اما اصل ماجرا به صحبت‌های طاهری با او برمی‌گردد. طاهری دوست نداشت جدایی یک ملی‌پوش آماده که خودش هم دوست دارد پرسپولیسی بماند، در کارنامه‌اش ثبت شود، به همین دلیل در چندین نوبت از برانکو خواست در نگاهش نسبت به این مسئله تجدید نظر کند. پادرمیانی چهره‌هایی چون علی پروین، محمود خوردبین، حمید استیلی و حتی مهدی طارمی هم در این ماجرا بی‌تأثیر نبود.
ضمن اینکه برانکو معتقد است اتفاقات رخ داده در طول یک ماه گذشته باعث تنبیه شدن رضاییان شده و بدین ترتیب حساب کار دست او و البته سایر بازیکنانی که قدر پیراهن‌شان را نمی‌دانند، آمده است.

پاسخ دهید