برانکو: ربیع‌خواه بازیکنی باهوش و مهمی برای پرسپولیس است/ تیم ملی در اولویت است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم‌های پرسپولیس و سایپا در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر صفر سرخ‌پوشان به پایان رسید تا آن‌ها موقتا به صدر جدول رده‌بندی برسند. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: از این برد خوشحال هستیم. برای ما بازی مهم و سختی بود و انتظار زیادی از این بازی داشتیم. یک بار دیگر می‌خواهم به بازیکنانم به خاطر این برد تبریک بگویم. دوره خسته‌کننده‌ای داشتیم.

وی ادامه داد: در این دوره نیمه نهایی لیگ قهرمانان و داربی را داشتیم. به خاطر پشت سرگذاشتن این دوره به بازیکنان و هوادارانم تبریک می‌گویم. با توجه به کیفیت زمین و بازی محکم سایپا بازی ساده‌ای برای ما نبود. ما می‌دانستیم که دو بر صفر برای ما خطرناک است و به همین دلیل به دنبال گل سوم بودیم که سایپا ما را ناکام گذاشت. ما به حریف اجازه ندادیم تا موقعیت ایجاد کند. ما منتظر تعطیلات لیگ هستیم تا بازیکنان استراحت کنند و آماده باقی لیگ شویم.

او درباره عقب‌نشینی پرسپولیس در نیمه دوم گفت: ما گل دوم را که زدیم به دنبال گل سوم بودیم. اگر یادتان باشد ما مقابل نفت تا دقیقه آخر بر بازی حاکم بودیم. در نتیجه هر بازی شرایط خاص خودش را دارد.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که قول قهرمانی می‌دهد گفت: من هر چه بخواهید می‌توانم قول دهم اما این سوال جالب نیست. برای چه قول بدهم؟ چه کسی می‌تواند قول بدهد. آیا می‌توان مشخص کرد که بارسلونا یا منچستر قهرمان می‌شود؟! ما تلاش‌مان را می‌کنیم اما نمی‌توان قول داد.

برانکو درباره ربیع خواه تصریح کرد: او بازی می‌کند چون کیفیت خوبی دارد. او باهوش است و عالی کار می‌کند و بازیکن مهمی برای پرسپولیس است. فشار رسانه‌ها به روی او است چرا که زیبا بازی نمی‌کند و ژل به موهایش نمی‌زند.

او در باره تعطیلات لیگ اظهار کرد: تیم ملی در اولویت است. در کنار ۶ ملی‌پوش ما چند نفر را هم در اختیار نداریم. ما باید در جام حذفی و دیدار معوقه هم به میدان برویم. ما برای بازیکنانی که در اختیار داریم برنامه ویژه‌ای داریم.

256 41

 

پاسخ دهید