برناردو سیلوا/ پس از تماس گواردیولا نتوانستم به او نه بگویم

به گزارش “ورزش سه”، او به ستایش از گواردیولا پرداخت و تاکید کرد که نتوانست به این مربی بزرگ نه بگوید.


 برناردو سیلوا، هافبک 22 ساله موناکو با قراردادی به ارزش 43 میلیون پوند به منچسترسیتی پیوست تا نخستین خرید تابستانی سیتیزن ها لقب بگیرد.


 


  


 


سیلوا در فصلی که گذشت عملکرد درخشانی در موناکو داشت و یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود. او با بازی‌های درخشانی که به نمایش گذاشت باعث شد موناکو جام قهرمانی را در لیگ فرانسه بالای سر ببرد و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم راه پیدا کند.


 


او بعد از پیوستن به منچسترسیتی گفت:« احساس بسیار خوبی دارم. با صداقت بگویم که به یکی از بهترین تیم‌های حال‌ حاضر  اروپا پیوستم و این انگیزه مرا را بسیار بالا برده است. می‌خواهم بخشی از تاریخ این باشگاه بزرگ شوم.


 کار کردن با پپ گواردیولا تجربه بسیار بزرگی برای من خواهد شد. اگر او بهترین مربی تاریخ نباشد، بدون شک جزو بهترین‌هاست. در واقع پس از صحبت با گواردیولا سخت بود که به این مربی بزرگ نه بگویم. به همین دلیل شک نکردم و سیتی را انتخاب کردم.»


 


  


 


سیلوا در پایان سخنانش گفت‌:« گواردیولا در بایرن مونیخ و بارسلونا عملکردی خیره کننده داشت. انتظار داریم موفقیت‌های او در سیتی هم تکرار شود و با این تیم هم جام بگیرم. می‌خواهم از فرصت ارزشمندی که نصیبم شده است، نهایت استفاده را ببرم و روزهای خوبی را با گواردیولا سپری کنم.»


پاسخ دهید