برهانی: شفر دکتری است که درد استقلال را تشخیص داد/ دربی حسینی را به تیم ملی می‌رساند

روزنامه خبرورزشی نوشت: برهانی خود در تاریخ شهرآورد‌ها ۳ بار موفق به گلزنی برابر پرسپولیس شده است.

تغییرات مثبت استقلال
برهانی در مورد شرایط استقلال حرف‌هایش را این‌گونه آغاز می‌کند: بعد از آمدن شفر استقلال با تغییرات مثبتی مواجه شد که می‌توان آن‌ها را حس کرد. او نظم تیمی را به استقلال آورد و در حالی که این تیم از لحاظ روحی دچار مشکل بود توانست شرایط را درست کند. به نظر من ۷۰ درصد فوتبال به مسائل روحی روانی مربوط می‌شود و شفر مثل یک دکتر توانست مریضی استقلال را تشخیص دهد. او شرایط روحی تیم را بهتر کرده است.

تقابل دو مربی خارجی
برهانی در قسمت دیگری از حرف‌هایش می‌گوید: در طرف مقابل برانکو روی نیمکت پرسپولیس می‌نشیند که یک مربی باکلاس و بادانش است. به نظر من تقابل او و شفر یک شهرآورد زیبا و هیجان‌انگیز را به وجود خواهد آورد. شهرآورد همیشه حساس است و فکر نمی‌کنم که شاهد بازی محتاطی باشیم. به نظر من این بازی جذاب خواهد شد.

غیبت طارمی و احمدزاده
از برهانی می‌پرسیم که آیا غیبت مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده به سود استقلال نخواهد شد که او می‌گوید: پرسپولیس بازیکن باکیفیت زیاد دارد و شما می‌بینید که منشا جانشین طارمی است. در خط هافبک هم سیامک نعمتی بازیکن باتکنیک و آینده‌داری است و فکر نمی‌کنم پرسپولیس دچار مشکل شود. پرسپولیس در آسیا هم در این زمینه با مشکلی مواجه نشد و اگر مشکلی وجود داشت بیشتر در خط دفاع بود.

کدام تیم می‌برد؟
برهانی در مورد اینکه کدام تیم شانس بیشتری برای برد دارد می‌گوید: نتیجه این بازی بستگی به شرایط روحی روانی بازیکنان و اتفاقاتی دارد که در مسابقه رخ خواهد داد. شهرآورد بازیکن باتجربه می‌خواهد، البته منظورم این نیست که سن و سال بازیکن باید زیاد باشد. استقلال درون دروازه احتمالاً از حسینی استفاده خواهد کرد که این شهرآورد می‌تواند برای او یک شروع خوب باشد تا حتی به تیم ملی‌ برسد. در مجموع معتقدم هر بازیکنی قبلاً در این مسابقه به میدان رفته است کار راحت‌تری دارد. باید دید دو تیم از فرصت‌ها چگونه استفاده می‌کنند و فکر می‌کنم شانس برد هر دو تیم برابر است.

43503

پاسخ دهید