تأکید مرد آلمانی به پرس شدید/ نورافکن بازی نمی‌کند

روزنامه خبرورزشی نوشت: تمرین امروز سبک و حدود یک ساعت خواهد بود ولی تمرین دیروز ۸۵ دقیقه به طول انجامید و مرور برنامه‌های تاکتیکی در دستور کار قرار گرفت.

خسرو مدافع می‌شود
امید نورافکن در تمرین دیروز هم شرکت نداشت و با این حساب او حداقل جایی در ترکیب اصلی استقلال در بازی با پرسپولیس ندارد. شفر اعتقاد بیشتری به فرشید باقری دارد و روزهای سخت نورافکن برای حضور در ترکیب اصلی و حفظ موقعیتش در تیم ملی آغاز شده است. دیروز وریا غفوری حضور فعالی در تمرین داشت.

دستیاران تماشاگر
گویا پیرمرد آلمانی چندین بازی پرسپولیس را با دقت آنالیز کرده است. او به هافبک‌ها مدام سفارش پرس، پوشش‌دهی و ارسال پاس‌های عمقی می‌داد. شفر خود اجرای همه مراحل تمرین را زیر نظر گرفته بود و بیژن طاهری و میک مک‌درموت بیشتر نظاره‌گر بودند. ۴ دروازه‌بان در گوشه‌ای از زمین همراه با اشکان نامداری تمرین می‌کردند، رحمتی، حسینی، بابازاده و دروازه‌بان تیم امید روز پرفشاری را پشت سر گذاشتند تا در شرایط خوب بدنی قرار داشته باشند.

خواست شفر از پژمان
صحبت از مرحوم ابراهیم آشتیانی به میان آمد و اکثر استقلالی‌ها از درگذشت این پیشکسوت ابراز ناراحتی کردند، بیژن طاهری هم به آن‌ها از شخصیت آشتیانی گفت و یادآوری کرد آشتیانی تحصیلات عالیه داشت و استاد دانشگاه بود.
ساعت ۱۲ ظهر پژمان منتظری با لباس شخصی در کنار زمین حاضر شد و قدیمی‌های تیم با او احوالپرسی کردند، در پایان تمرین وینفرد شفر بدون نیاز به مترجم با منتظری مشغول صحبت شد و شرایطش را جویا شد و از این مدافع خواست بدون نگرانی و عجله مراحل درمانی‌اش را سپری کند تا در نیم‌فصل دوم بتواند برای استقلال به میدان برود.
یعقوب و محسن کریمی مقابل دوربین باشگاه عکسی به یادگار گرفتند و یکی هم از دور می‌گفت یعقوب خبر ندارد در نیم‌فصل دوم باید جایش را در لیست ۱۸ نفره تیم به محسن بدهد!

43503

پاسخ دهید