تاج: برای پیگیری حق پخش به مجلس رفتیم


تاج: برای پیگیری حق پخش به مجلس رفتیم


به گزارش خبرورزشی، مهدی تاج در پایان کارگاه آموزشی ایمنی و امنیتی ورزشگاه‌های فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کارگاه خوبی بود. باید کارگاه‌های بیشتری برگزار کنیم. این کارگاه دومین دوره همایش امنیتی افسران باشگاه‌هاست که با همکاری یوفا و AFC برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مسئول امنیتی یوفا برای دومین بار به ایران آمد. مسئول امنیتی ورزشگاه‌‌های AFC هم در این همایش حضور داشت. صحنه‌هایی پخش شد که تماشای آنها می‌تواند به یگان ویژه، حراست ورزشگاه و مسئولان ورزشگاه‌ها کمک کند. ممکن است این اتفاقات در ورزشگاه‌های ما هم رخ دهد و باید از آن پیشگیری کرد. قرار است فدراسیون فوتبال با همکاری یوفا و AFC در بخش جوانان و نوجوانان هم کارگاه‌های آموزشی برگزار کند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در تمرین تیم ملی فوتبال گفت: معاون اول رئیس جمهور امروز به تمرین تیم ملی می‌آید. مدتی قبل از او دعوت کرده بودیم که به تمرین تیم ملی بیاید. او این حضور را به ‌آغاز مرحله نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی موکول کرده بود که امروز این امر محقق می‌شود.

تاج خاطرنشان کرد: جهانگیری با کادر فنی تیم ملی هم دیدار می‌کند و از نزدیک با مسائل و مشکلات فوتبال آشنا می‌شود. تصور می‌کنم حضور او برای فوتبال خیر و برکت به دنبال داشته باشد. قطعاً مشکلات تیم ملی هم رفع می‌شود. سازمان صدا و سیما و رسانه‌ها به خوبی از تیم ملی حمایت می‌کنند و به مسائل حاشیه‌ای نمی‌پردازند. در حال حاضر نگاه ملی به تیم ملی وجود دارد.

وی افزوئ: کی‌روش هم امشب (دوشنبه) در برنامه 90 صحبت می‌کند. امیدوارم ورزشگاه آزادی در روز بازی با قطر جای خالی نداشته باشد. تمام باشگاه‌ها در نامه‌های جداگانه به فدراسیون فوتبال اعلام کردند اگر کاری از دست‌شان بربیاید، انجام می‌دهند و من هم از آنها تشکر می‌کنم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد زمین چمن کمپ تیم‌های ملی گفت: این زمین در حال خاک‌برداری است. ما می‌خواهیم هرچه زودتر آن را در اختیار تیم ملی قرار دهیم.

تاج در مورد بیماری علی کاظمی، سرپرست سازمان لیگ تأکید کرد: امیدوارم هرچه زودتر حال او بهتر شود. پزشکان اعلام کردند مشکل خاصی وجود ندارد. هر چند باید فعلاً تحت مراقبت باشد.

وی در مورد مشکلات اسپانسر تبلیغات محیطی با تیم‌های لیگ برتری گفت: چون در بعضی از موارد در آغاز کار هستیم، مشکلاتی به وجود می‌آید. به زودی به جمع‌بندی نهایی می‌رسیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان در مورد حق پخش تلویزیونی تصریح کرد: امروز به مجلس شورای اسلامی رفتیم. وظیفه ماست این موارد را پیگیری کنیم. در بحث ایفمارک هم مشکلاتی به وجود آمد اما حالا همه کار خود را انجام می‌دهند. میانگین سن تیم ملی پایین آمده که اتفاق بسیار مثبتی محسوب می‌شود.

 

پاسخ دهید