تصویری از رامین رضاییان در راه بازگشت به تهران

تصویری از رامین رضاییان در راه بازگشت به تهران

ورزش > لیگ برتر – ورزش سه نوشت:طبق تصمیم برانکو ایوانکوویچ دو بازیکن خاطی پرسپولیس به دلیل درگیری در تمرین این تیم از اردو اخراج شدند و دستور بازگشت آن‌ها به تهران صادر شد.

در حالی که برانکو ایوانکوویچ بعد از درگیری رامین رضاییان و علی علیپور دستور به بازگشت آنها به تهران داده بود، مهاجم شمالی سرخپوشان با تمکین این دستور روز گذشته به تهران بازگشت. مسوولان این تیم برای اینکه مانع از ایجاد حواشی شوند دو پرواز جداگانه برای این بازیکنان در نظر گرفتند و بر این اساس علی علیپور روز گذشته دوبی را به مقصد تهران ترک کرد. با این حال رامین رضاییان با واسطه قرار دادن چند بازیکن این تیم و همچنین عذرخواهی از مسوولان و کادرفنی در تلاش بود تا همچنان در کنار تیم باقی بماند. او در نهایت درخواست کرد تا به عنوان تماشاگر دیدار امروز سرخپوشان را در ورزشگاه آل نهیان همراهی کند که با پاسخ منفی مواجه شد. این مساله باعث شد تا رامین رضاییان با خرید بلیت بازگشت ساعت ۱۶ امروز دوبی را به مقصد تهران ترک کند و در انتظار برگزاری جلسه کمیته انضباطی در خصوص وضعیت خود باشد.

 

رامین رضاییان در آستانه دیدار پرسپولیس برابر الوحده امارات با پرواز ساعت ۱۶ راهی تهران شد و حضور او در فرودگاه مورد توجه مسافران ایرانی فرودگاه دبی قرار گرفت. این عکسی است که یکی از مسافران ایرانی حاضر فرودگاه از لحظه عبور رضاییان از گیت ثبت کرده و برای ورزش سه ارسال کرده است.

پرسپولیس در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا امروز در ورزشگاه آل نهیان و از ساعت ۱۸:۴۰ دقیقه به مصاف الوحده امارات خواهد رفت.

 

۲۵۱ ۴۱

پاسخ دهید