تفاوت‌های ذوب‌آهن قبل از تعطیلات با امروز


تفاوت‌های ذوب‌آهن قبل از تعطیلات با امروز


به گزارش خبرورزشی، پس از اختلافات یحیی گل‌محمدی و سعید آذری که به یک جلسه محرومیت سرمربی ذوبی‌ها از نشستن روی نیمکت انجامید همگان منتظر بودند ذوب‌آهن و گل‌محمدی پس از دو سال به همکاری با یکدیگر خاتمه دهند اما یک نشست دو جانبه همه چیز را حل و فصل کرد و ذوب‌آهن با کمترین سر و صدا و حاشیه به تعطیلات لیگ رفت و پس از چند روز استراحت دور جدید تمریناتش را استارت زد.
البته گل‌محمدی دیروز برای حضور در کلاس دانش‌افزایی فوتبال آسیا راهی چین شد تا پای کلاس مارچلو لیپی بنشیند و طبیعتاً در برگشت از سرزمین اژدها با مطالب تازه‌ای تیمش را آشنا خواهد کرد.
در واقع ذوب‌آهن پس از قهرمانی در سوپرلیگ، همچون لیگ پانزدهم شروع ضعیفی در لیگ برتر داشت ولی پیروزی در هفته چهارم و متعاقب آن تعطیلی لیگ این فرصت را در اختیار گل‌محمدی گذاشت تا تیمش را سر و سامان داده و آماده ادامه لیگ کند.
وقتی تیمی تا این اندازه بدون سر و صدا و حاشیه کار می‌کند می‌توان انتظار تولد تازه‌ای از آن داشت و باید گفت حالا هم هواداران ذوب‌آهن و هم اهالی فوتبال منتظر تیمی متفاوت نسبت به هفته‌های اولیه لیگ هستند.
ذوب‌آهن که فصل گذشته در عین شایستگی از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا کنار رفت، در فینال جام‌حذفی با غلبه بر استقلال عنوان قهرمانی را از آن خود کرد تا امسال هم یکی از نمایندگان ایران در این رقابت‌ها باشد و بدون هیچ استرسی از کاهش احتمالی سهمیه ایران تنها به نمایش خوب در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا فکر کند.
شاگردان گل‌محمدی در شروع دوباره لیگ مهمان صبای قم هستند، تیمی که مانند آنها خوب عمل نکرده و قصد دارد از تعطیلات برای تقویت خود نهایت بهره را ببرد.
اگر ذوب‌آهن بتواند از این بازی با موفقیت خارج شود می‌توان به آینده این تیم امیدوار بود و سبزهای دیار زاینده‌رود را بار دیگر جزو مدعیان این لیگ لقب داد.
چند روز دیگر که ذوب‌آهن در یک دیدار تدارکاتی به مصاف نفت تهران می‌رود می‌توان ارزیابی اولیه‌ای از این تیم داشت و متوجه شد چه تفاوت‌هایی در ذوب‌آهن حالا با ذوب‌آهن ۴ هفته ابتدایی لیگ برتر ایجاد شده است.

پاسخ دهید