تمرین پرفشار و گرمای آزاردهنده/ گزارش کامل تمرین امروز پرسپولیس

به گزارش “ورزش سه”، برانکو ایوانکوویچ تمرینات امروز تیمش را با انجام برنامه بدنسازی فشرده پشت سر گذاشت تا فاز اول آماده‌سازی این را در تهران و پیش از سفر به کیف پیگیری کند.تمرین امروز سرخپوشان یک مهمان ویژه داشت و سروش رفیعی، هافبک تکنیکی و شماره هفت سرخپوشان که در فصل گذشته در جمع این تیم حضور داشت بعد از عقد قرارداد با الخور قطر با هم‌تیمی‌های سابق خود دیدار و گفتگو کرد.سروش رفیعی که به همراه شجاع خلیل زاده در تمرین حضور یافته بود دقایقی در رختکن سرخپوشان حاضر شد و به خوش و بش با هم‌تیمی‌های سابق خود پرداخت.هافبک شماره هفت فصل گذشته پرسپولیس در ادامه نیز راهی اتاق کادرفنی شد و با برانکو ایوانکوویچ و دیگر اعضای فنی پرسپولیس به گفتگو پرداخت و در نهایت از این جمع خداحافظی کرد.

تمرین امروز علیرغم مدت زمان کوتاه و 50 دقیقه‌ای به دلیل گرمای شدید هوای تهران مشکل بوده و توان زیادی از بازیکنان گرفت و برانکو ایوانکوویچ بعد از حضور شاگردان در سالن بدنسازی مجهز این باشگاه و نظارت مارکو در ادامه شاگردانش را راهی چمن کرد.

کمال کامیابی نیا، در دومین جلسه تمرینی خود با پرسپولیس بعد از تمدید قرارداد، در بخش بدنسازی حضوری فعال داشت و البته به دلیل پشت سر گذاشتن دوران نقاهت از سوی برانکو با معافیت از حضور در فوتبال درون تیمی مواجه شد و به دویدن دور زمین اکتفا کرد.

محسن مسلمان نیز دیگر بازیکنی بود که بعد از دو جلسه غیبت در تمرینات به دلیل مصدومیت، در تمرین امروز حضور یافت و با انگیزه به کار بدنسازی پرداخت تا به عنوان یکی از مهره‌های کارآمد سرخپوشان در فصل آینده به شرایط ایده‌آل نزدیک شود.تمرین امروز با انجام تمرین 30 دقیقه ای در سالن بدنسازی که اختصاص به کار با وزنه و اسکات و … داشت به پایان رسید و بعد از آن بازیکنان بار دیگر در اختیار مارکو قرار گرفته و دقایقی به دوهای استقامتی پرداختند.

در تمرین امروز علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ و ابوالفضل درویش وند نیز در جمع دیگر بازیکنان حضور یافته و تمرینات اختصاصی دروازه‌بانی را پشت سر نگذاشتند تا برنامه بدنسازی در اولویت کار برانکو برای شاگردانش قرار گیرد.در تمرین امروز با توجه به برگزاری آیتم‌های بدنسازی خبری از حضور بازیکنان تستی نبود و بازیکنان زیر 23 سالی که با سرخپوشان به توافق دست یافته و قرارداد بسته بودند حاضر شدند.

کریم باقری، عضو ایرانی کادرفنی پرسپولیس نیز در این تمرین حاضر بود و در زمان فوتبال درون تیمی در جمع شاگردان برانکو حاضر شد.نکته جالب توجه حضور بوژیدار رادوشوویچ در زمان بازی درون تیمی در جمع بازیکنان بود و گلر کروات سرخپوشان در درون دروازه قرار نگرفت تا با نشاط به تمرین بپردازد. او در چند نوبت قصد باز کردن دروازه بیرانوند را داشت که دروازه‌بان ملی‌پوش سرخپوشان او را ناکام گذاشت و بازار کری خوانی بین طرفین اینگونه داغ شد.بازیکن جوانی که شباهت او به عمر عبدالرحمان به سوژه چند روز اخیر سرخپوشان تبدیل شده بود، امروز با ظاهری جدید و تغییر در مدل موهایش در تمرین حاضر شده بود.

پایان بخش تمرین امروز فوتبال درون تیمی در یک نیمه زمین بود که برانکو برای خارج شدن فشار تمرین بدنسازی برای شاگردانش در نظر گرفته بود. در این بخش تمام بازیکنان به جز کمال کامیابی نیا که در کنار مارکو به تمرینات اختصاصی مشغول بود حضور یافتند.بازیکنان در پایان تمرین نیز با مشکل برای خروج از استادیوم مواجه شدند و با توجه به تعطیلی امروز و حضور هواداران جلوی در استادیوم شهید کاظمی دقایقی را به گرفتن عکس یادگاری و امضا پرداختند.

تمرینات پرسپولیس فردا در دو نوبت برگزار خواهد شد.


 


پاسخ دهید