توافق عجیب بختیار رحمانی و استقلال

خبرورزشی نوشت؛ خبرهای جالبی از اهواز به گوش می رسد. سیروس پورموسوی سرمربی جدید فولاد، ظاهرا بختیار رحمانی را نمی خواهد.  منابع خبری فاش کردند پورموسوی در جلسه اخیری که با مسئولان باشگاه داشته، تاکید کرده ترجیح می دهد با رحمانی کار نکند. هنوز کسی در این باره توضیحی نداده و هیچیک از مسئولان فولاد هم، چنین خبری را تائید نکرده اند. بختیار در فصل گذشته، از تراکتور جدا شد و به استقلال رفت. پس از نیم فصل ناموفق، دوباره به فولاد تیم محبوبش بازگشت. او نتوانست به اندازه سال هایی که برای این تیم اهوازی اثرگذار بود، خوش بدرخشد و گویا پورموسوی هم ترجیح می دهد بختیار نباشد.
رحمانی هم در جریان این اخبار قرار گرفته و به نزدیکانش گفته، باید به زودی تصمیم تازه ای بگیرد. بختیار فعلا در تعطیلات است. قرار او با فولاد تمام شده و اگر بخواهد بماند، باید قراردادی تازه امضا کند. او به مسئولان باشگاه گفته خواسته مالی خاصی ندارد اما شنیده می شود به باشگاه پیشنهاد شده رقمی به بختیار بگوید که او نماند و برود!
بختیار اما برای رفتن به بعضی از تیم ها هم با مشکل روبروست. او سال گذشته قراردادی دو ساله با استقلال امضا کرد و در نیم فصل از این باشگاه جدا شد. باشگاه استقلال برای او شرط گذاشت به شرطی رضایتنامه اش را می دهد که تا پایان فصل بعد(فصل که قرار است از راه برسد)اجازه ندارد به سه باشگاه ملحق شود! این سه باشگاه پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی هستند. بختیار هم به استقلالی ها تعهد داد که به این سه تیم نرود و رضایتنامه اش را بگیرد. به همین دلیل او در حال حاضر اجازه ندارد به این تیم ها برود و مجبور است تیم دیگری را انتخاب کند.

 

252 43

 

پاسخ دهید