توپچی ها فاتح FA Cup شدند/ آرسنال 2 – 1 چلسی؛ رمزی گل زد ، آرسنال زنده ماند!

 


به گزارش “ورزش سه”، بازی با برتری آرسنال آغاز شد و این تیم در همان دقیقه 4 به گل رسید. پاس سانچس به رمسی نرسید اما در برگشت این مهاجم شیلیایی در موقعیت مشکوک صاحب توپ شد و دروازه کورتوا را باز کرد تا توپچی ها با یک گل از چلسی پیش افتند.


 


   


 


در دقیقه 14 آرسنال فرصت بسیار خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه چیپ اوزیل را گری کیهیل از روی خط بیرون کشید.


 


در دقیقه 18 و با ارسال یک کرنر، ضربه سر دیدنی دنی ولبک به دیرک دروازه برخورد کرد و در برگشت آرون رمسی نتوانست دروازه خالی چلسی را باز کند تا آه از نهاد هواداران این تیم بلند شود.


 


در دقیقه 27 اولین فرصت چلسی برای کاستا ایجاد شد اما اوسپینا موفق شد ضربه او را در حالتی تک به تک مهار کند.


 


   


 


در دقیقه 29، این بار ولبک فرصت بسیار خوبی برای زدن گل دوم داشت اما این بار هم کیهیل ناجی تیمش شد و دوباره توپ را از روی خط بیرون کشید.


 


در دقیقه 34، گرانیت ژاکا شانس خود را از پشت محوطه امتحان کرد اما ضربه دیدنی او با عکس العمل بسیار خوب کورتوا همراه شد.


 


در دقایق پایانی نیمه اول هم نفوذ پدرو و ضربه او راهی به دروازه نیافت تا 45 دقیقه دیدنی اول با برتری 0-1 به سود توپچی ها به پایان برسد.


 


  


 


با شروع نیمه دوم، چلسی بازی را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا کانته به سمت دروازه آرسنال شلیک کرد که با عکس العمل سنگربان آرسنال همراه بود. لحظاتی بعد اوسپینا واکنش بسیار خوبی روی ضربه موسس نشان داد.


 


در دقیقه 57، پدرو پشت محوطه صاحب موقعیت شد اما ضربه او با فاصله نسبتا کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 64 و روی ضدحمله سریع آرسنال، بیرین صاحب فرصت خوبی شد اما کورتوا ضربه زمینی او را مهار کرد.


 


در دقیقه 68، ویکتور موسس به علت شبیه سازی کارت زرد دوم را دریافت کرد تا چلسی ده نفره بازی را ادامه دهد.


 


  


 


در دقیقه 72 و روی دو صحنه، سانچس و چمبرلین فرصت بسیار خوبی برای زدن گل دوم داشتند اما با بی دقتی این موقعیت خوب از دست رفت.


 


اما در دقیقه 76، چلسی 10 نفره به گل رسید. با ارسال ویلیان، کاستا در محوطه توپ را کنترل کرد و به زیبایی گل مساوی را به ثمر رساند.


 


  


 


اما در دقیقه 79 آرسنال موفق به زدن گل دوم شد. ژیرو از سمت چپ حرکت کرد و ارسال او در محوطه با ضربه سر رمسی همراه بود تا آرسنال دوباره از حریف پیش افتد.


  


در دقیقه 84، بیرین با فرار دیدنی صاحب موقعیت خوبی شد اما ضربه او با فاصله کمی به بیرون رفت. در دقیقه 87، کاستا بهترین بخت را برای زدن گل مساوی داشت اما ضربه او با عکس العمل بسیار خوب اوسپینا همراه بود.


 


در دقیقه 88 اوزیل فرصت بسیار خوبی برای زدن گل سوم داشت اما ضربه او از درون محوطه به دیرک دروازه برخورد کرد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا آرسنال با برتری 1-2 برابر چلسی فاتح جام حذفی این فصل شود.


پاسخ دهید