تیم ملی احساسی بازی کند مشکل پیدا می‌کند


تیم ملی احساسی بازی کند مشکل پیدا می‌کند


به گزارش خبرورزشی، صمد مرفاوی در خصوص بازی تیم‌ملی فوتبال کشورمان مقابل قطر در چارچوب مرحله‌نهایی رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2018 روسیه، اظهار داشت: تیم‌هایی که به این مرحله از رقابت‌های مقدماتی صعود کرده‌اند قطعاً حرف‌هایی برای گفتن دارند بنابراین نباید این تیم‌ها را دست کم گرفت.

وی در مورد تیم ملی قطر که اولین حریف ایران در این مرحله از رقابت‌هاست، گفت: قطر تیم ناشناخته‌ای برای ما نیست. آنها رشد و پیشرفت خوبی در سال‌های اخیر داشته‌اند ولی بازهم تیمی نیستند که نتوانیم مقابل‌شان به پیروزی برسیم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در ادامه تصریح کرد: بازیکنان تیم ملی باید با صبر و منطقی مقابل تیم قطر بازی کنند چون اگر به هر دلیلی به بازی احساسی روی بیاورند به مشکل می‌خورند.

مرفاوی در مود اینکه خیلی وقت است تیم ملی یک بازی جدی حتی مقابل حریفان تدارکاتی انجام نداده و آیا ابن موضوع بر روی هماهنگی بین بازیکنان مقابل قطر تاثیر نمی‌گذارد، گفت: فکر نمی‌کنم این موضوع مشکل ساز شود چون کی‌روش به خوبی این موضوع را مدیریت کرده و توانسته هماهنگی خوبی بین بازیکنان تیمملی در تمرینات و بازی‌های تدارکاتی که داشته‌ایم ایجاد کند.

 

پاسخ دهید