حاج‌رضایی: تیم ملی هم سپر دارد هم شمشیر


حاج‌رضایی: تیم ملی هم سپر دارد هم شمشیر


به گزارش خبرورزشی، حاج‌رضایی در آستانه بازی ایران و قطر در مورد وضعیت تیم ملی به خبرورزشی گفت: ما تیم ملی را در این مدت ندیدیم و برای قضاوت باید به گذشته برگردیم. الان نمی‌توان اظهارنظر روشنی انجام داد و معلوم نیست تیم ملی در اردوی ایتالیا براساس چه تفكرات و برنامه‌ای تمرین كرده است. به هر حال این تیم برای من ناشناخته است و باید تا روز بازی صبر كنیم.
او ادامه داد: هر چند آمار بردهای ایران مقابل قطر نشان‌دهنده برتری ماست ولی آنها همیشه حریفی نسبتاً سخت برای ما بوده‌اند. قطر بازی‌های تداركاتی خوبی هم انجام داده است، البته این را هم باید گفت كه كی‌روش دوست ندارد در تهران با تیم‌های بزرگ و قوی بازی كنیم، هر چند كه در این چند سال هم نتوانستیم پای تیم‌های بزرگ را به تهران بكشانیم.
حاج‌رضایی افزود: با این حال باید به تصمیمات سرمربی تیم ملی احترام بگذاریم. او در فوتبال ایران موافق و مخالفان خودش را دارد كه من نمی‌دانم مخالفان كی‌روش اكثریت هستند یا موافقانش. البته او به عنوان سرمربی تیم ملی باید حمایت شود ولی با توجه به اتفاقات یكی، دو سال اخیر و انجام برخی مصاحبه‌ها و بیانیه‌ها، معادلات جامعه در مورد كی‌روش تغییر كرد.
او در قسمت دیگری از حرف‌هایش عنوان كرد: كی‌روش باید مورد حمایت قرار بگیرد هر چند كه نقد منصفانه هم خودش نوعی حمایت محسوب می‌شود. ما نباید سر نقد را ببُریم و اگر هم انتقادی می‌شود باید پاك و بدون كینه صحبت كنیم. در مجموع امیدوارم در اولین بازی برنده شویم و عدم پیروزی در بازی اول، تیم ملی را در ادامه دچار مشكل خواهد كرد.
حاج‌رضایی در مورد تحلیل رسانه‌های خارجی در مورد قدرت خط حمله ایران گفت: شاخصه مهم كی‌روش در بخش دفاعی پُررنگ است و او در یونایتد هم همین‌طور بود. كی‌روش نقش مهمی در بازی بارسلونا و منچستر در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان در سال 2008 داشت كه بازی رفت در نوكمپ بدون گل مساوی شد و منچستر در بازی برگشت با تك گل اسكولز به فینال رفت. با قدرت تهاجمی ایران، باید گفت كه تیم ملی در حال حاضر هم سپر (خط دفاعی خوب) دارد هم شمشیر (خط حمله قوی). امیدوارم در نهایت تیم ما به جام جهانی‌ صعود كند.

پاسخ دهید