خبرهای خوب از تیم ملی/ استقلال و شناگران بی‌آب!


خبرهای خوب از تیم ملی/ استقلال و شناگران بی‌آب!


روزنامه خبرورزشی/ از تیم ملی خبری بیرون درز نمی‌کند و این خبر خوبی است! ‌آقای کی‌روش، با تسلط کامل مردان ملی را برای مسابقه مهم آماده می‌کند!‌ تیم ملی، برای برنده شدن در بازی‌ای که لازم است به سود ایران تمام شود؛ با تمرکز و تسلط پیش می‌رود!
تیم ملی که در شرایط ویژه‌ای ناشی از سپری کردن روزهای اول لیگ برتر به سر می‌برد- روزهای خاص، روزهای نه‌ پختگی- به حد و مرز آمادگی دلخواه نزدیک می‌شود! تیم ملی قواره تیمی خود را صاحب می‌شود و مردان دلخواه خود را، صاحب کیفیت مناسب می‌بیند!
کی‌روش، یک بار دیگر ناچار از ارزیابی دشوار و دغدغه‌سازی شده است! آقای سرمربی، باید انتخاب کند! انتخابی نه آسان از میان سردار آزمون، علیرضا جهانبخش! مهدی طارمی، کریم انصاری‌فرد، وحید مرادی، مهدی ترابی و… انتخابی سرگیجه‌آور!
تکلیف کی‌روش با خط دفاع تیم ملی روشن‌تر است! ترجیح تیم ملی در میانه میدان و گزیدن هافبک‌ها، معلوم‌تر است و آسان‌تر!
کی‌روش، در بی‌خبری‌اش؛ کی‌روش در سکوت معنادارش، خبرهای خوبی برایمان دارد! او از اتفاقات مطلوبی خبر می‌دهد! رازداری کی‌روش، بخشی از فرآیند پیروزی تیم ملی است! رازداری تیم ملی، بخشی از استراتژی پیروزی‌ساز، در راه جام جهانی ۲۰۱۸ است!
کی‌روش، درست به سمت هدف می‌رود! کی‌روش، درست به وسط هدف می‌زند! او بازی قبل از بازی را در دست دارد! او بازی روانی را به سود تیم ملی پیش می‌برد!
این روزها آقای کی‌روش، اعتماد به نفس می‌کارد تا خودباوری، تا انگیزه، تا روحیه سربازی درو کند!
استقلال پرخبر نشان می‌دهد! استقلال، کانون انواع خبرها به نظر می‌رسد! استقلال همه چیز دارد تا اصلی‌ترین علت وجود خود را، باز هم داشته باشد! استقلال برای شاخصه داشتن و برای شخص بودن، در پی پیروز شدن است! در استقلال جای وسیله و هدف عوض شده! استقلال می‌برد، تا بازی کند! ‌استقلال گل می‌زند تا بازی کند!‌ استقلال برای بازی کردن و بر اساس بازی و دانستگی برنده شدن، حتی بازی خود را خراب هم می‌کند!
استقلال، برای اولین بار، بعد از شروع لیگ برنده شد! ولو در یک دیدار دوستانه! ولو در یک پیکار دست‌گرمی!
استقلال، برای اولین بار در یک بازی دو گل زد و به همین دلیل راه‌آهن را شکست داد!
استقلال برای چندمین بار، جابر انصاری را همه‌کاره تیم خود دید! هم گلزن و هم پنالتی‌ساز و هم پنالتی‌گیر!
استقلال، یک بار دیگر، نه از بختیار رحمانی، نمایشی دید که درخور باشد نه شاهد حرکاتی خیبرگیر، از جانب کاوه رضایی شد!
می‌دانیم که کاوه بازیکن بدی نیست! دیده‌ایم که بختیار، اگر آبی بیابد، شناگر قابلی هم هست! مثل خسرو حیدری! مثل علی قربانی و فرشید اسماعیلی و… مسئله اینجاست که چرا در استقلال، این روزها «آب پیدا نمی‌شود»! چرا شناگران فرصت شنا کردن کسب نمی‌کنند؟
در روزی که جابر انصاری برای استقلال همه کار می‌کند، چرا خبری از رحمانی نیست؟ چرا اثری از رضایی نیست؟ چرا استقلال، به سرمایه‌داری بدل شده است که نقدینگی ندارد؟ چرا استقلال بازیکن دارد اما تیم ندارد؟

پاسخ دهید