خستگی بازیکنان نفت، تعجب عل دایی/ زمان منصوریان خیلی سبک‌تر تمرین می‌کردیم!


خستگی بازیکنان نفت، تعجب عل دایی/ زمان منصوریان خیلی سبک‌تر تمرین می‌کردیم!


به گزارش خبرورزشی، نفت بعد از تعطیلی لیگ به سرعین رفت و در بازگشت به تهران به صورت فشرده تمرین می‌کند تا به اصطلاح بدن بازیکنان شلاق بخورد. جالب است بدانید در روزهای اخیر بازیکنان فصل قبل نفت از سنگین بودن تمرینات گلایه کرده‌اند. زمانی که دستیاران دایی از آن‌ها علت را جویا شده‌اند پاسخ شنیده‌اند «در دو سال گذشته از این تمرینات نداشته‌ایم. فوقش در زمان بدنسازی یک جلسه تمرین ۷۰ دقیقه‌ای انجام داده‌ایم یا اگر دو نوبت بوده فردایش استراحت کرده‌ایم.»

در روزهای گذشته خیلی‌ها از سبک بودن تمرینات استقلال و تعطیلات زیاد این تیم گفته‌اند ولی منصوریان چنین اعتقادی ندارد. او اکنون سرمربی یک تیم پرطرفدار است و می‌تواند خودش با علی دایی و دستیارانش تماس بگیرد و از صحت و سقم این مطلب مطمئن شود. چند روز قبل یکی از بازیکنان استقلال هم گفته بود «زمان مفید تمرینات تیم ما خیلی کمتر از چیزی است که در تیم‌های دیگر تجربه کرده‌ام.»
استقلال جزو تیم‌هایی بود که به موقع تمریناتش را آغاز کرد و به اردوی ارمنستان رفت ولی از نظر کیفیت فوتبال، شرایط بدنی بازیکنان و نتیجه‌گیری از تیم‌هایی که تازه به لیگ برتر صعود کرده‌اند عقب‌تر بود و با حضور بازیکنان توانمند و امتحان پس داده می‌توان نتیجه گرفت عیب کار تیم شیوه تمرینات استقلال بوده و نیاز به بازنگری اساسی دارد.

پاسخ دهید