خط و نشان تراکتورسازی برای رقبا/ پیروزی مقابل الجزیره با 4 گلبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تراکتورسازی در اولین مسابقه خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا میزبان الجزیره امارات بود. تراکتوری ها این مسابقه را با نتیجه پرگل 4 بر صفر بردند تا اقتدار خود را به رخ رقبا بکشند.
تراکتورسازی در این مسابقه در دقیقه 5 و توسط بختیار رحمانی به گل رسید. این گل زودهنگام، بهترین فرصت برای تبریزی ها بود تا قدرت خود را به حریف دیکته کنند. 6 دقیقه بعد از این گل شجاع خلیل زاده گل دوم تراکتوری ها را زد تا الجزیره متوجه شود روز سختی در تبریز خواهد داشت.
نیمه اول این مسابقه با برد دو بر صفر تراکتوری ها به پایان رسید. اما در نیمه دوم دوباره تراکتورسازی دو بار دروازه حریف را باز کرد. ابتدا در دقیقه 54 مهدی شریفی دروازه الجزیره را باز کرد و پس از آن در دقیقه 60 بختیار رحمانی گل چهارم را زد. تراکتورسازی باز هم موقعیت گلزنی داشت اما مهاجمان این تیم نتوانستند گل های بعدی را به ثمر برسانند.
با این برد، تراکتورسازی در صدر جدول گروه خود قرار گرفت. در دیگر مسابقه این گروه، تیم پاختاکور ازبکستان میزبان الهلال بود که این مسابقه با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
43 43


پاسخ دهید