خط و نشان منشا برای رقبایش در راه آقای گلی

به گزارش تسنیم، گادوین منشا هنوز به پرسپولیس نیامده محبوبیت زیادی نزد هواداران این تیم پیدا کرده تا حدی که با حضور او، پرسپولیسی‌ها مثل گذشته نگران جدایی مهدی طارمی نیستند. منشا متوجه شده که محبوبیتش کار او خیلی سخت خواهد کرد اما به گفته خودش نگران این موضوع نیست و می‌گوید می‌خواهد با گل‌هایش فصل رویایی را در پرسپولیس رقم بزند.
* از شرایطت در پرسپولیس بگو؛ راضی هستی؟
اوضاع مساعد است و از همان روز اول تمرینات فهمیدم که تیم خیلی با قدرت، با برنامه و با هدف بزرگ کارش را شروع کرده است. شرایط در پرسپولیس واقعا متفاوت است و البته خیلی سخت اما من سعی کردم از روز اول خود را با این شرایط وفق دهم.

* حتما از روز اول متوجه شدی که چقدر در پرسپولیس محبوب هستی در شرایطی که هنوز برای این تیم به میدان نرفته‌ای؟!
همین طور است. علاقه هواداران به من برایم هیجان‌انگیز است و مطمئن باشید این علاقه دو طرفه است. به این فکر می‌کنم که مسئولیت سنگینی در پرسپولیس دارم و باید با گل‌هایم جواب محبت‌های هواداران را بدهم. همه تلاش خود را خواهم کرد تا فصل رویایی را در پرسپولیس رقم زده و به بهترین شکل از پیراهنی که بر تن دارم دفاع کنم.

* صحبت از رفتن مهدی طارمی از پرسپولیس است!
در این مورد نظر خاصی ندارم.

* فکر می‌کنی طارمی توانایی بازی در اروپا را داشته باشد چرا که خودش تاکید کرده فقط به مقصد اروپا پرسپولیس را ترک خواهد کرد؟
طارمی بهترین مهاجم ایران است و صددرصد توانایی بازی در اروپا را دارد اما من نمی‌توانم به او بگویم به اروپا برو پا در پرسپولیس بمان چرا که خودش در ان‌باره تصمیم گیرنده است.

* شنیده‌ایم از تمرینات سخت مربی بدنساز پرسپولیس حسابی غافلگیر شده‌ای؟
بله تمرینات بدنسازی که انجام می‌دهیم واقعا سخت و سنگین است.البته من عاشق تمرینات سخت هستم و به این خاطر خیلی زود خود را با شرایط وفق دادم.

* در مورد پیوستن سیامک نعمتی زوج خوبت در پیکان به پرسپولیس چه نظری داری؟
سیامک بهترین دوست من است و خوشحالم که او را در پرسپولیس می‌بینم. من و سیامک سعی خواهیم کرد بهترین عملکرد را در پرسپولیس داشته باشم و بازیکنان مفیدی برای بهترین تیم ایران و یکی از بزرگترین باشگاه‌های آسیا باشیم.

43 43

 

پاسخ دهید