خوش و بش سیدجلال با سید مهدی/کاپیتان پرسپولیس:استقلال همیشه استقلال است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سیدجلال حسینی پس از برتری یک بر صفر تیم پرسپولیس در دربی 85 تهران گفتت: در یک بازی خیلی سخت پیروز شدیم. ما مقابل تیم قدرتمند استقلال بازی می‌کردیم که بازیکنان خیلی خوبی دارد. ما در این بازی نیاز به برد داشتیم و خدا را شکر به آن رسیدیم.

او درباره اینکه تیم پرسپولیس پس از به ثمر رساندن گل خود بازی محتاطانه‌ای انجام داده است، گفت: صددرصد این حرف شما درست است. شرایط ما در جدول حساس است و تیم‌هایی مثل پارس جنوبی، پدیده و پیکان شرایط خوبی در جدول دارند. به همین خاطر در این مسابقه نیاز به برد داشتیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد قضاوت بیژن حیدری در این دیدار گفت: در این مورد باید کارشناسان داوری نظر بدهند.

حسینی در واکنش به این مطلب که تماشاگران استقلال به شدت از قضاوت داور شاکی بودند، عنوان کرد: طرفداران ما هم ناراحت بودند. اگر فیلم بازی را ببینند به نظرم کاملاً متوجه می‌شوند.

او در مورد اتفاقات دقایق پایانی بازی و اینکه جو ورزشگاه به شدت متشنج شده بود، خاطرنشان کرد: ما برای تماشاگران‌مان کاری نمی‌کنیم و فقط از آنها انتظار داریم. هواداران بدترین استادیوم و بدترین شرایط را دارند و حق دارند از این اتفاقات ناراحت باشند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در پاسخ به این پرسش که چرا تیم پرسپولیس پس از به ثمر رساندن گل خود برای زدن گل‌های بعدی تلاش نکرده است، اضافه کرد: ما مقابل تیم بزرگ استقلال بازی می‌کردیم و نمی‌توانستیم پشت سر هم به این تیم گل بزنیم. استقلال بازیکنان خوبی دارد و ما را تحت فشار قرار دادند. استقلال همیشه استقلال است و مطمئن باشید یکی از تیم‌های خوب لیگ خواهد شد.

حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا با مهدی رحمتی خوش‌وبش و صحبتی نکرده است، گفت: اول بازی وقت نشد، اما آخر بازی با هم صحبت کردیم.

وی در واکنش به این پرسش که آیا به نظر او حواشی هفته اخیر و مشکلاتی که برای بازیکنان این دو تیم اتفاق افتاد، باعث از دست رفتن تمرکز آنها نشده بود، تصریح کرد: در مورد حواشی صحبت نمی‌کنم، اما همان‌طور که گفتم ما برای بازیکنان و هواداران‌مان کاری نکرده‌ایم که از آنها انتظاری داشته باشیم. کمیته انضباطی و کمیته اخلاق به طلب‌های ما و به خصوص طلب‌مان از نفت اصلاً رسیدگی نکرده است و فقط از بازیکنان انتظار دارند.

256 41

 

پاسخ دهید