در سه بازی 14 موقعیت خراب کردیم / گل‌محمدی: استقلال درباره منصوریان عجله نکند

گل‌محمدی در خصوص عملکرد تراکتورسازی در 5 بازی گذشته، آینده این تیم و … به سوالات “ورزش سه” پاسخ داد.


 


تمجید از هواداران

گل‌محمدی حرف‌هایش را اینگونه آغاز می‌کند: تراکتور امسال مشکلات زیادی داشت و این اولین باری است که یک تیم ایرانی چنین مشکلاتی پیدا می کند. خوشبختانه هواداران پرشور تراکتورسازی حامی این تیم هستند و به ما خیلی انگیزه می دهند. اگر آنها نبودند مشکلات ما بیشتر می شد. ما حتی شکست می خوردیم؛ اما هواداران نیم ساعت ما را تشویق می کردند و ما این صحنه ها را جایی ندیدم. باید از تک تک آنها تشکر کنم و امیدوارم در فصل جاری هواداران را خوشحال کنیم.


 


عملکرد تراکتور

او در ادامه در خصوص عملکرد تراکتور می‌گوید: ما لیاقت این را داشتیم که بیشتر امتیاز بگیریم.واقعا خوب بازی می‌کردیم و این ما را برای آینده نگران نمی‌کرد.خدا را شکر که در 2 بازی آخر 6 امتیاز گرفتیم و حالا برای آینده امیدوارتر از گذشته هستیم.ما در زدن ضربات آخر مشکل داشتیم و حدود 13 یا 14 موقعیت گل را در 3 بازی از دست دادیم. همین موضوع به تیم استرس می‌داد اما در ادامه وضعیت بهتر شد. 


 


جذب بازیکن

گل‌محمدی در مورد اینکه تراکتور برای جذب بازیکن در نیم‌فصل چه برنامه‌ای دارد می‌گوید:ما در لیست بزرگسالان 8 جای خالی داریم و می توانیم بازیکن زیر 23 سال هم به تیم اضافه کنیم. در این مورد به اندازه کافی زمان داریم و می توانیم در نیم فصل 10 تا 12 بازیکن به تیم اضافه کنیم. فعلا تمرکزمان روی بازی هاست. 


پرسپولیس شانس اول

ار گل‌محمدی می‌پرسیم که به نظرش کدام تیم شانس اول قهرمانی است و او می‌گوید:پرسپولیس تیم باثباتی است که اسکلت اصلی اش را حفظ کرد و چند بازیکن جدید هم جذب کرد. به نظر من پرسپولیس شانس اول قهرمانی است.


 


بازی با الاهلی

گل‌محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا آنها می توانند در بازی برگشت از الاهلی عبور کنند می گوید:پرسپولیس بازی 2 بر صفر باخته را با تساوی عوض کرد و می تواند الاهلی را شکست دهد و به جمع 4 تیم برتر آسیا برود. مطمئنا پرسپولیس در امارات هم از حمایت هوادارانش بهره می برد و اگر این تیم بتواند در زدن ضربات آخر با دقت عمل کند، عبور از الاهلی کار سختی نخواهد بود. 


 


کیفیت لیگ برتر

گل‌محمدی در خصوص اینکه نظرش در مورد کیفیت بازی های لیگ‌برتر چیست می‌گوید:من معتقدم شرایط لیگ از لحاظ کیفیت فنی بازیکنان، مسائل سخت افزاری و کیفیت تیم ها بهتر شده؛ امسال شاهد لیگ جذاب تری هستیم و سطح فنی تیم ها بالاتر رفته است. 


 


زمین چمن یادگار

او در مورد اینکه بازیکنان تراکتور معتقدند کیفیت زمین چمن ورزشگاه تبریز  برای آنها آزاردهنده است می‌گوید:به هر حال زحمات زیادی برای ورزشگاه و زمین چمن کشیده می شود که باید از مسئولان تشکر کنیم. شاید چند سال پیش این امکان وجود داشت که زمین چمن بهتر ترمیم شود ولی نباید فکرمان را مشغول این موضوع کنیم. به هر حال در فوتبال ایران زمین ها و استادیوم هایی وجود دارد که از یادگار به مراتب بدتر هستند.


 


موقعیت منصوریان

علیرضا منصوریان که همبازی سابق یحیی در تیم‌ملی محسوب می شود، این روزها شرایط خوبی در استقلال ندارد. او در این خصوص می‌گوید:من نمی دانم در داخل استقلال چه مسائلی وجود دارد ولی به هر حال منصوریان فصل گذشته هم در این تیم حضور داشت و  عملکرد خوبی از خودش برجای گذاشت. من معتقدم که باشگاه استقلال نباید در مورد منصوریان عجله کند و معمولا ثبات در هر تیمی می تواند منجر به نتیجه گیری شود.


پاسخ دهید