دست‌نشان: پیروزی بر نفت ما را در دور موفقیت نگه می‌دارد


دست‌نشان: پیروزی بر نفت ما را در دور موفقیت نگه می‌دارد


شما به دنبال برپایی اردوی خارجی بودید، چه شد؟
من چند روز اردوی خارجی پیشنهاد داده بودم که این امر مهیا نشد. البته شرایط تمرینی خوبی داریم و فکر می‌کنم از تمرینات و بازی‌های تدارکاتی‌مان به بهترین شکل استفاده کرده‌ایم و اردو نرفتن هم آسیبی به ما نمی‌زند. به خصوص که ۳۰ درصد پول‌ها را دادند و بازیکنان شارژ شدند.

بازی تدارکاتی دیگری مد نظر ندارید؟
پیشنهادی را به باشگاه فولاد فرستاده‌ایم و اگر قبول کنند، در یکی از روزهای پنج‌شنبه یا جمعه هفته جاری با آن‌ها بازی می‌کنیم.

شنیدیم در یک بازی دوستانه کار بازیکن شما به اورژانس کشیده
ما سه دیدار مقابل اروند خرمشهر، شهرداری ماهشهر و تیمی از شوشتر برگزار کردیم که در بازی‌مان با اروند خرمشهر، حال بازیکن‌مان زلیکانی بد شد و از حال رفت و به اورژانس انتقال یافت. در بازی با تیم شهرداری ماهشهر هم مجتبی ممشلی دچار مشکل شد که او را به بیمارستان انتقال دادیم! گرما اینجا وحشتناک است. تیم ما هر روز ساعت ۲۰:۳۰ زیر نور تمرین می‌کند اما در آن بازی‌ها ساعت ۱۹ به میدان رفتیم که مشکل درست شد.

همین گرما فاکتور مثبتی برای میزبانی شماست
به هیچ ‌وجه، شما نگاه کنید تیم‌های مهمان صنعت‌نفت هر کدام فقط ۲۴ ساعت در آبادان هستند در حالی که تیم من در تمرین و بازی هر روز باید این گرما و شرجی وحشتناک را تحمل کند. در این هوا ناچارم تیمم را تمرین بدهم. اگر به بازیکنانم فشار بیاورم، آن‌ها کم می‌آورند و اگر فشار نیاورم، در بازی‌ها دچار مشکل می‌شوند. از این مشکلات زیاد داریم.

بعد از تعطیلات با نفت بازی دارید. آماده هستید؟
نفت تیم بسیار خوب و سازمان‌یافته‌ای است که سرمربی خاص و کاریزماتیکی دارد. بازی با نفت تهران واقعاً برای ما دشوار است اما پیروزی، تیم ما را روی دور موفقیت نگه می‌دارد.

شرایط بازیکن برزیلی جدیدتان چطور است؟
برونو، هافبک- مهاجم چپ‌پای ماست که با رسیدن ITC مشکلی برای بازی در تیم ما ندارد. البته او هم در یکی از بازی‌ها بعد از ۲۰ دقیقه بازی ابراز ناراحتی کرد و از زمین بیرون رفت.

حرف آخر؟
دوست دارم از طریق روزنامه خبرورزشی برای علی کاظمی، رئیس سازمان لیگ آرزوی سلامتی کنم. می‌خواهم از پرسپولیسی‌ها هم خواهش کنم به ملاقات محمدرضا خلعتبری، بازیکن دهه ۵۰ خود بشتابند. او در حال حاضر در بیمارستان میلاد تهران بستری است.

پاسخ دهید