رضایی‌منش: خط حمله تیم ملی بی‌نظیر است


رضایی‌منش: خط حمله تیم ملی بی‌نظیر است


بازی ایران و قطر چطور از آب در خواهد آمد؟
بازی اول برای هر دو تیم سخت است مخصوصاً برای ما که اکثراً با سبک بازی تیم‌های عربی مشکل داشته‌ایم. نمی‌خواهم روی قطر ایراد بگذارم اما تیم ما از لحاظ فنی یک سر و گردن بالاتر از حریف است و می‌توانیم در ورزشگاه آزادی استارت خوبی بزنیم و کارمان را با برد شروع کنیم.

اما قطر بازیکنان خارجی زیادی به خدمت گرفته و سبک بازی‌اش تغییر کرده است.
بله، این را قبول دارم که بازیکنان برزیلی، فرانسوی و… سبک بازی قطر را تغییر داده‌اند اما هرقدر هم خوب باشند، توان برتری مقابل هویت ایرانی و تیمی ما را ندارند. ضمن اینکه فقط روز بازی مشخص می‌شود شرایط فنی قطر چطور است و از حالا نمی‌توان گفت ضعیف هستند یا قوی!

تیم ملی در کدام جناح قوی‌تر کار می‌کند؟
تیم ما در همه پست‌ها بازیکنان قابلی دارد ولی به نظرم شرایط خط حمله ما خیلی بهتر است. آمادگی جهانبخش، سردار آزمون، امیری، انصاری‌فرد و… واقعاً ستودنی است و آنقدر بازیکن خوب داریم که حتی خود کی‌روش هم دچار مشکل می‌شود که از کدام‌ استفاده کند.

در خط دفاعی و درون دروازه چطور؟
وقتی گفتم خط حمله تیم ملی خیلی قوی است، منظورم این نبود در خط دفاعی مشکل داریم اتفاقاً مدافعان تیم ملی خیلی باتجربه هستند. درون دروازه هم اوضاع خوب است. منظورم این بود که خط حمله ما به راحتی می‌تواند دروازه قطر را باز کند و من پیش‌بینی می‌کنم یک برد خوب مقابل حریف داشته باشیم.

پاسخ دهید