روزهای خوب گسترش با کریمی/برد قلعه‌نویی به لطف کی‌روش!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در ادامه هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر، در اولین بازی روز پنجشنبه تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در استادیوم یادگار امام این شهر میزبان فولاد بود که این دیدار در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید. در این مسابقه صابر حردانی ابتدا تیم مهمان را پیش انداخت اما شاگردان یحیی توسط محمدرضا مهدی زاده بازی را به تساوی کشاندند تا امتیازات تقسیم شود. با این تساوی تراکتورسازی با 17 امتیاز در رده یازدهم ایستاد و فولاد هم با 27 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

در دیگر بازی امروز تیم فوتبال گسترش فولاد با فیروز کریمی دست به کار بزرگی زد و توانست پدیده مدعی را با دو گل در مشهد شکست دهد. رضا خالقی فر و پیمان بابایی دو گل گسترش را زدند تا این تیم با 20 امتیاز به رده هشتم جدول برسد و پدیده هم با 24 امتیاز در همان رده پنجم بماند.

ذوب آهن هم پس از ناکامی هفته گذشته برابر پرسپولیس توانست در اصفهان با هنرمایی استنلی کی روش نفت تهران را شکست دهد. کی روش گل اول ذوبی ها را به ثمر رساند و سپس پاس گل دوم تیمش را به مرتضی تبریزی داد تا تیم امیر قلعه نویی با 19 امتیاز به رده نهم جدول برسد و نفت تهران هم با 13 امتیاز در رده چهاردهم باقی ماند.

 

254 41

پاسخ دهید