رونمایی از تصمیم بزرگ مهدی رحمتی

ایلنا: مهدی رحمتی، دروازه بان باتجربه استقلال که در دربی هشتاد و چهارم با توجه به درگیری رخ داده بین او و سیدجلال حسینی با محرومیت انضباطی سه جلسه ای مواجه شده است بعد از عدم پذیرش درخواست تجدیدنظرش، تهدید به افشاگری بزرگ علیه مسائل پشت پرده فوتبال ایران کرده است. مساله ای که واکنش کمیته انضباطی را نیز در پی داشته باشد.

در این بین گفته می‌شود دروازه بان و کاپیتان استقلال قصد دارد در پایان بازی امروز و در میسکدزون بعد از افشاگری بزرگ خود فوتبال ایران را با شوک بزرگی مواجه کند. گفته می‌شود احتمال خداحافظی عجیب مهدی رحمتی بعد از افشاگری وجود دارد و باید منتظر اتفاق جالب توجهی در این خصوص ماند. هرچند اطرافیان استقلال طی چند ساعت گذشته قصد داشتند تا این دروازه بان را از صحبت و واکنش در پایان بازی منصرف کنند.

مهدی رحمتی چندی پیش نیز که بعد از انتشار عکس‌هایی در اردوی ارمنستان با شایعه محرومیت مواجه شده بود و همان زمان در برنامه نود تهدید به خداحافظی در صورت اعلام محرومیتش شده بود:« من احساس می کنم یک سری اتفاقات در حال رخ دادن است و مشکل با شخص مهدی رحمتی است و این مسائل به تیم استقلال آن هم در این شرایط حساس ضربه خواهد زد، اگر همچین مسئله است به خود من بگویند. من همین جا و در همین برنامه اعلام می کنم اگر قرار باشد من بخاطر یک عکس محروم شوم ترجیح میدهم که بعد از صدور حکم از  فوتبال خداحافظی کنم.»

باید دید اینبار دروازه بان استقلال برای فرار از محرومیت و جلب افکار عمومی چه تصمیمی در ذهن دارد.

پاسخ دهید