زمینه‌چینی برای معرفی نکردن استقلال به آسیا؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ زمان کوتاهی تا پایان فرصت اعلام تسویه حساب استقلال با شاکیان داخلی باقی نمانده است و این باشگاه باید اقلا 4 مبلیارد تومان پول نقد میان شاکیانی که از دهه 80 طلب داشته اند تقسیم کند یا به شکلی رضایت های شان را جلب کند.
دقایق می گذرند و استقلال این قدر برای تیم امسالش هزینه کرده است که سخت بتواند رضایت شاکیان را بگیرد. به همین دلیل امکان گرفتن مجوز آسیایی برای این تیم لحظه به لحظه کمرنگ تر می شود. این خبر دقایقی قبل روی خروجی خبرگزاری میزان قرار گرفته است:باشگاه استقلال طلبکاران زیادی دارد، طلبکارانی که برای تحت فشار قرار دادن این باشگاه، به AFC شکایت می‌کنند.در این بین، شکایت‌های زیادی از استقلال از طرف بازیکنان پیشین این تیم از جمله، مجید غلام‌نژاد، کاوه رضایی، آندرانیک تیموریان، امیرحسین صادقی و … صورت گرفته و قرار است بازیکنانی، چون هاشم بیک زاده، آرش برهانی و … هم به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کنند. با توجه به این اتفاق و اینکه هیچ اقدامی هم صورت نگرفته، باشگاه استقلال علاوه بر خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا، باید در انتظار فاجعه‌های بدتری هم باشد. اتفاقی که این روز‌ها می‌تواند نمک پاشیدن روزی زخم‌های نتیجه نگرفتن تیم باشد.»
این شکایات درحالی است که مهدی تاج قبلا اعلام کرده بود ای اف سی شکایات موج نخست از این تیم به آسیا را برگشت داده و گفته ورود به پرونده های داخلی نمی کند. ولی به نظر می رسد با پایان تاریخ اعلامی ای اف سی ، فدراسیون هر لحظه بیشتر به این فکر می کند که چاره ای غیر از کشیدن قلم قرمز روی نام استقلال ندارد و خبرهایی منتشر می شوند که زمینه سازی قبلی در این زمینه شده باشد تا اگر معجزه ای نشد ، هواداران یکباره با خبر تلخ روبرو نشوند.

 

256 41

 

پاسخ دهید