زهیوی: تمرینات کی‌روش در اردوی ایتالیا واقعا بی‌نظیر بود


زهیوی: تمرینات کی‌روش در اردوی ایتالیا واقعا بی‌نظیر بود


رحیم‌زهیوی درخصوص خط خوردنش از جمع ملی‌پوشان به خبرورزشی می‌گوید: در اردوی تیم ملی در ایتالیا خیلی خوب کار کردم و نهایت تلاش خودم را انجام دادم و به عنوان یک بازیکن هرچه در توانم بود، گذاشتم اما به هر حال سرمربی تیم ملی روی نام چند بازیکن از جمله من خط کشید.
مهاجم گلزن استقلال خوزستان افزود: هر بازیکنی از خط خوردنش ناراحت می‌شود اما من یاد گرفته‌ام که در چنین مواقعی بیشتر تلاش کرده و زحمت بکشم، به همین دلیل در ادامه بازی‌های باشگاهی آنقدر خوب کار می‌کنم و زحمت می‌کشم تا شانسم را برای حضور در تیم ملی زنده نگه داشته و بالا ببرم. من از اعلام لیست جدید کی‌روش به هیچ وجه ناراحت نیستم چون این مربی را به لحاظ شخصیتی و فنی نسبت به مربیانی که با آنها کار کردم، مربی کاملاً متفاوتی می‌دانم. باور کنید تمریناتی که از آقای کی‌روش در اردوی ایتالیا دیدم، واقعاً جالب بود به شکلی که سطح فنی بازیکنان تیم ملی را ارتقا می‌داد. رحیم‌زهیوی تأکید می‌کند: تیم ملی کشورمان واقعاً تبدیل به تیم بسیار خوبی شده. بازیکنان جوان و باتجربه خوبی در تیم ملی حضور دارند که اتفاقاً از هماهنگی بالایی هم برخوردارند.
رحیم‌زهیوی در پایان گفت: من هم به عنوان یک ایرانی با تمام وجود از تیم ملی کشورم حمایت می‌کنم و این بار هم که در ترکیب نیستم، برای تیم ملی کشورم دعا می‌کنم تا در اولین بازی سربلند از میدان خارج شده و سه امتیاز باارزش دیدار با قطر را کسب کند.

پاسخ دهید