زکی‌پور: از بس به آن ۶ گل فکر کردم شب‌ها خوابم نمی‌برد/ تیم‌شان کار خاصی نمی‌کرد ما بازیکن کم داشتیم

روزنامه خبرورزشی نوشت: زکی‌پور که بعد از بازگشت به کشور راهی زادگاهش شده از سواحل دریای خزر با ما صحبت کرد.

رو به ‌راه شده‌ای؟
‌ای‌بابا! هنوز میخواهم از خانه بیرون بروم یک حس بدی دارم.

از امارات مستقیم به شمال برگشتی؟
نه! یک روز تهران بودم و یکسری کار داشتم و بعد به شمال آمدم.

چه حس و حالی داشتی؟
شاید باور نکنید ولی ۳، ۴ شب نتوانستم بخوابم. نه اینکه کلاً بیدار بودم ولی خواب درست و حسابی نداشتم. از بس در طول روز به بازی و آن ۶ گل فکر می‌کردم شب‌ها که می‌خوابیدم با فکر اتفاقات بازی از خواب می‌پریدم و تا یکی، دو ساعت بیدار می‌ماندم.

چرا این همه گل خوردید؟
بد آوردیم. چون شب بد ما و شب خوب العینی‌ها بود. از هر نقطه‌ای شوت می‌زدند مستقیم می‌رفت توی دروازه ما! دیوانه شده بودیم. از طرفی هم اگر امیدها (نورافکن و ابراهیمی) بودند بازی به آن شکل رقم نمی‌خورد. ما فرشید اسماعیلی را هم نداشتیم و از قدرت تهاجمی‌مان هم کاسته شده بود. از آن طرف فرشید باقری هم که مصدوم شد دیگر وسط زمین را از دست دادیم. دیدید که تا وقتی فرشید بود گل نخورده بودیم. بعد از اینکه گل سوم را در نیمه دوم خوردیم دیگر تیم‌مان به هم ریخت. کلاً شب بدی بود. حتم دارم اگر این همه غایب نداشتیم ما هم صعود می‌کردیم. فقط شرمنده مردم شدیم.

انتظار چنین باختی را داشتی؟
هرگز! هرگز! اصلاً فکر نمی‌کردم استقلال چنین باختی بیاورد. این بدترین روز و شب ورزشی‌ام در همه این سال‌ها بود و دیگر نمی‌توانم حتی به آن فکر کنم.

در این مدت دیدی پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی چه کری‌هایی برای‌تان خواندند؟
از لحظه‌ای که به رختکن ورزشگاه بن زائد رفتم تلفنم را خاموش کردم تا همین دیروز. کلاً نمی‌توانستم با کسی حرف بزنم و کاری انجام بدهم. امیدوارم زودتر این روزها تمام شود و فراموش‌شان کنیم.

درباره حریف‌‌تان حرفی نمی‌زنی؟
تیم‌شان کار خاصی نمی‌کرد. ما این‌قدر بازیکن کم داشتیم که هرایر را گذاشته بودیم هافبک دفاعی. البته عمر عبدالرحمان واقعاً فوتبالیست باکیفیت و خوبی بود. خیلی باهوش بود و انصافاً تیمش را خیلی خوب رهبری میکرد.

چطور می‌خواهید این نتیجه را جبران کنید؟
باید فصل بعد این کار را انجام بدهیم. ما قهرمان نیم‌فصل دوم شدیم و باید در فصل بعد هم با قدرت لیگ را آغاز کنیم تا خیلی سریع این بازی و نتیجه‌‌اش از یادها برود.

از هم‌تیمی‌هایت خبر داری؟
نه! حتماً همه ناراحت هستند و آن‌ها هم نتوانسته‌اند از خانه بیرون بیایند.

از نتیجه بازی تیم ملی مطلع شدی؟
خیلی خوشحال شدم. در این فاصله این بهترین خبری بود که شنیدم.

43503

پاسخ دهید