زیدان: در رئال مادرید انتظارات همیشه بالاست

 


به گزارش “ورزش سه”، نتایج ضعیف رئال در فصل جاری باعث شده آنها در مرحله گروهی پایین تر از تاتنهام قرار گرفته و در لالیگا 10 امتیاز با بارسا فاصله داشته باشند.


 


شرایط فعلی رئال مادرید: “ما شرایط خوبی داریم و می خواهیم همان اراده ای که در دیدار برابر اتلتیکو ارائه دادیم در بازی فردا نیز نشان دهیم. ما می دانیم که یک گام تا صعود فاصله داریم و فردا می خواهیم 3 امتیاز به اندوخته هایمان اضافه کنیم.”


 


  


 


روزهای بد بنزما: “خود بنزما اولین کسی است که می داند باید بیشتر از این تاثیر داشته باشد و من به عنوان نفر اول کادر فنی می خواهم به همه بازیکنان و نه تنها بنزما کمک کنم. بنزما باید یک یا دو گل برای تغییر شرایط بزند و امیدوارم فردا این اتفاق رخ دهد.”


 


بازار زمستانی: “حالا زمان آن نیست که در مورد این اتفاق صحبت کنیم. برای من مهم است که بازی فردا با الگوی همیشگی بازی کنیم. بازی فردا آسان نیست و حریف ما عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان داشته است و من امیدوارم با تمرکز بالا به مصاف آپوئل برویم.


 


خوش بینی زیدان: “دلیل آن فقط این است که من شانس بسیار زیادی دارم. من می توانم کاری را که دوست دارم انجام دهم، پس به همین دلیل من همیشه مثبت هستم. برخی ممکن است نگران باشند، اما من نگرانی خاصی ندارم.”


 


  


 


انتقادها از رئال: “ما مشکلات خودمان را می دانیم زیرا در رئال همیشه از شما انتظارات بیشتری وجود دارد که این موضوع خوشایندی است. من فکر می کنم که ما به خوبی کار می کنیم و بازیکنان همه می خواهند بازی کنند اما من فقط می خواهم وقتی که آنها بازی می کنند آماده باشند.”


 


ناامیدی از بازیکنان ذخیره: “شما باید از آنها بپرسید زیرا من به طور مرتب با آنها صحبت می کنم. فراموش نکنید این بازیکنان بسیار جوان هستند، اما مارکو آسنسیو بیشتر از زمانی که به رئال ملحق شد بازی می کند و همینطور این اتفاق برای بازیکنانی چون سبایوس، حکیمی، یورنته و … مرحله به مرحله رخ می دهد.”


پاسخ دهید