سازمان لیگ و فدراسیون، مقابل باشگاه‌ها قرار ندارند

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مقابل باشگاه‌ها قرار ندارند بلکه در کنار آنها به دنبال حل مشکلات هستند.

فریبرز محمودزاده در مورد شرایط نقل و انتقالات لیگ برتر هفدهم  در گفت و گویی اظهار داشت: زمان نقل و انتقالات تابستانی از تاریخ ۲۵ خرداد آغاز و تا ۱۵ شهریور ۹۶ ادامه دارد. در واقع در این فصل نیز مثل فصل گذشته باشگاه‌ها می‌توانند در چند هفته ابتدایی لیگ برتر بازیکن جذب کنند و همه باشگاه‌ها از این شرایط که مانند فوتبال اروپاست رضایت دارند.

وی در مورد باشگاه‌های بدهکار اظهار داشت: برای سازمان لیگ هیچ باشگاهی با باشگاه دیگر تفاوت ندارد و همه باید برای ثبت قرار داد بازیکنان‌شان مراحل اداری را طی کنند. به این صورت که از کمیته مالی، کمیته بین‌الملل، کمیته انضباطی و کمیته تازه تاسیس تعیین وضعیت بازیکنان استعلام بگیرند و در نهایت با تایید دبیر کل فدراسیون فوتبال قرارداد بازیکنان در سازمان لیگ ثبت می‌شود.

محمودزاده تصریح کرد: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در تقابل با باشگاه‌ها نیستند و در کنار باشگاه‌ها قرار دارند اما همه چیز باید بر مدار قانون باشد. هیات رئیسه فدراسیون و سازمان لیگ تصریح کرده‌اند که مشکلات بدهی‌های باشگاه‌ها باید حل شود و این بدهی‌های انباشت شده باید پرداخت شود. 

پاسخ دهید