سالگادو: شانس رئال و یوونتوس، کاملا برابر است

طرفداری: مدافع سابق رئال مادرید شانس هر دو تیم را در کاردیف یکسان می‌داند.

کمتر از ۱ هفته به فینال لیگ قهرمانان در شهر کاردیف باقی مانده است و دو تیم رئال مادرید و یوونتوس با تلاش هرچه بیشتر برای این دیدار آماده می‌شوند. در همین مورد میشل سالگادو مدافع سابق و اسپانیایی رئال مادرید که سابقه قهرمانی در اروپا را دارد به Efe گفته است:

من فکر می‌کنم این همان بازیست که همه آن را می‌خواستند و همه چیز در آن ۵۰ – ۵۰ است. در این نوع بازی‌ها هر اتفاقی می‌تواند بیفتد و حتی یک اشتباه می‌تواند تاثیرگذار باشد.

سالگادو: شانس رئال و یوونتوس، کاملا برابر است

مثل همیشه رئال مادرید باید خیلی متمرکز باشد. یوونتوس نیز مستحکم‌ترین تیمی است که رئال مادرید می‌توانست با آن روبرو شود و آن‌ها یک تیم ایتالیایی هستند که در دفاع حرفه‌ای هستند. همچنین یک خط هافبکی دارند که پرتلاش است و کیفیت بالایی دارد.

وی ادامه می‌دهد:

هر دو تیم این فرصت را دارند تا تاریخ سازی کنند. یوونتوس ۴ فینال اخیر خود در اروپا را باخته است، اما الان با بردن دو جام داخلی این فرصت را دارد تا سه گانه کند. رئال مادرید نیز می‌تواند با قهرمانی در این رقابت‌ها در کنار لالیگا، برای خودش و تاریخ خودش تاریخ سازی کند.

سالگادو در پایان در مورد قهرمانی مادریدی‌ها در لیگ می‌گوید:

فاصله بین قهرمانی‌ها برای رئال مادرید به خصوص هوادارانش بسیار سخت بود، ولی حالا آن‌ها قهرمان هستند و این اعتماد به نفس آن‌ها را افزایش می‌دهد. شما اگر می‌خواهد پادشاه اروپا شوید، قهرمانی در رقابت‌های داخلی باعث افزایش روحیه شما می‌شود.

پاسخ دهید