ساکت: با مشابه پیراهنی که به جهانگیری اهدا کردیم به میدان می‌رویم


ساکت: با مشابه پیراهنی که به جهانگیری اهدا کردیم به میدان می‌رویم


به گزارش خبرورزشی، محمدرضا ساکت در گفت‌وگویی با رادیو تهران ضمن توضیح درمورد آخرین شرایط تیم ملی کشورمان درخصوص اینکه تیم ملی ایران در دیدار مقابل قطر سرانجام از چه برندی استفاده خواهدکرد، گفت: مشخصاً در این مسابقه از برند جیووا استفاده نمی‌کنیم و طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با لباس آدیداس به میدان خواهیم رفت.

وی افزود: ملی‌پوشان ایران در بازی مقابل قطر با مشابه همان پیراهنی که به جهانگیری روز گذشته اهدا کردیم به میدان رفته و مقابل قطر بازی خواهند کرد. برای ما مسائل فنی پیراهن از جمله خنک‌کنندگی آن مهم بود و باید به این سمت می‌رفتیم.

ساکت توضیحاتی را در مورد اتوبوس تیم ملی بیان کرده و در این مورد افزود: اتوبوسی که روز گذشته رونمایی شد به صورت موقت است و به زودی اتوبوس ملی‌پوشان سه محور و بزرگ‌تر خواهد شد. ضمن اینکه پس از رونمایی از اتوبوس اسپانسرهای مختلفی از روز گذشته به ما مراجعه کردند تا در بخش‌های مختلف با تیم ملی همکاری کنند.

مدیر تیم‌های ملی در مورد اینکه طرح اتوبوس شبیه پرچم یکی از کشورهاست، گفت: این اشتباهی است که برخی دوستان مرتکب شدند. در واقع آن قسمتی که به رنگ مشکی است مربوط به راننده اتوبوس است و برای اینکه ایمنی لازم به عمل بیاید ما نمی‌توانستیم این قسمت را رنگ کنیم و امیدوارم دوستان دقت لازم را در مورد تحلیل‌ها و گمانه‌زنی‌هایی که می‌کنند به عمل بیاورند.

ساکت در پایان از هواداران تیم ملی خواست تا در روز پنج‌شنبه با پیراهن‌های یک دست سفید راهی ورزشگاه شده تا تیم ملی با این حمایت‌ها بتواند در دیدار مقابل قطر گام اول را محکم‌تر بردارد.

 

پاسخ دهید