سجادی: کاروان پارالمپیکی از نظر مدال‌آوری شرایط بهتری نسبت به لندن خواهد داشت


سجادی: کاروان پارالمپیکی از نظر مدال‌آوری شرایط بهتری نسبت به لندن خواهد داشت


به گزارش خبرورزشی، نصرالله سجادی در ارزیابی از کاروان اعزامی به بازی‌های پارالمپیک ریو اظهار کرد: کاروان پارالمپیک ریو از نظر آمادگی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد و با توجه به اینکه ۱۱۱ سهمیه در این دوره از بازی‌ها کسب کرده‌اند، من مطمئنم که نسبت به لندن از نظر مدال‌آوری ما شرایط بهتری خواهیم داشت. طی اطلاعات فنی که از بازیکنان اعزامی به ریو دارم، همه آن‌ها در شرایط آمادگی خوبی به سر می‌برند و من امیدوارم که در بازی‌های ریو به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنیم.

سجادی با بیان اینکه تعداد مدال‌های این دوره نسبت به لندن با توجه به افزایش تعداد سهمیه‌ها بهتر از دوره قبل خواهد بود گفت: اینکه نسبت به لندن در چه جایگاهی قرار بگیرند و اینکه آیا مقام یازدهمی خود را تکرار کنند یا به جایگاه بهتری دست پیدا کنند، قابل پیش‌بینی نیست و من هیچ وقت دوست ندارم عدد و رقم عنوان کنم اما مطمئنم نسبت به دوره قبل شرایط بهتری کاروان اعزامی خواهند داشت.

وی در پایان، درباره استقلال کمیته ملی پاراالمپیک از المپیک که امروز تصویب شد گفت: این استقلال در مجموع به نفع ورزش جانبازان و معلولان خواهد بود زیرا جانبازان و معلولان سازمان مستقلی را برای خود پیدا خواهند کرد.

 

پاسخ دهید